Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most lesz a...

Mit tegyek? Most lesz a szalagavatóm, és még nincs párom.18/L

Figyelt kérdés
A mi sulinkban az a szokás ha az osztályban már nincs elég fiú,akkor a suliból kell találni párt.Eléggé félénk vagyok,és félek attól hogy megkérdezek valakit,és nemet mond.Ha pedig nem találok párt,akkor az osztály többsége ki fog gúnyolni.Mit tegyek?Hogyan merjek leszólítani valakit?

2012. aug. 25. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Élőben nehezebb sztem ezért keresgélj facebookon hozzád illő párt. :) Ha meg visszautasit szard le van még több is.
2012. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi,majd lesz valahogy.:)
2012. aug. 25. 17:42
 3/9 pr0d válasza:

Lehet én vagyok már ennyire "volt sulis", de ilyenkor szalagavató...? :o Amúgy ha valami nem jön össze azt ne erőltesd, ha még is rá vagy hangolódva akkor az utána lévő bulit jobban fogod élvezni. :D

18 évesen a gúnyolódás fordul meg a fejedben... Lehet erősen fog hangzani, de: ha felnőtt vagy akkor viselkedj is úgy. :)


Sok sikert!

2012. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos lehetsz benne hogy ki fognak gúnyolni,mert ismerem őket,és még nem most lesz a szalagavató hanem decemberben,de akkor is kéne már párt találni,mert késő lesz.
2012. aug. 30. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül beteg leszel.
2012. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy van hogy kb. 4 hónapot készülünk a táncra,és ha nem lesz párom,akkor nem lesz kivel táncolnom se.
2012. aug. 31. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:
van valaki fiú barátod ? régi általános iskolás osztálytárs ?
2012. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert én anno 1 lány baráttal táncoltam :)
2012. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lenne régi osztálytárs,csak az a gond hogy más suliba járnak,és nem tudnának a próbára járni.köszi a válaszokat
2012. szept. 9. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!