Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok ilyen lilát keverni?

Hogy tudok ilyen lilát keverni?

Figyelt kérdés

Temperából mármint (színek, arány).

[link]



2012. aug. 25. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Húha hát én ezt inkább már ciklámenesnek mondanám..

Azt meg úgy keverném ki, hogy ecset bele a pirosba-->>jó sokat-->>majd bele a rózsaszínbe és azt addig amíg nem látom azt a színt amit akarok..


Ha meg lilásabbat akarsz akkor ugyan ez csak a végén tegyél bele kéket..


Ha meg totál lila kell akkor rózsaszín--majd kék amíg jó nem lesz vagy fordítva..a sorrend nem számít:)

2012. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy amúgy mihez kell? mármint képet festesz vagy csak színekkel gyakorolsz?:)

előző

2012. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi! A rózsaszínre nem is gondoltam, csak a kékkel meg a pirossal meg a fehérrel próbálkoztam :D. Dekorálom a teatartó dobozomat amúgy, festettem már rá napraforgót meg tettem rá minden cuccot, most egy ankh jelet akarok lilával ráfesteni :)
2012. aug. 25. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ú..irigyellek:D..Nekem nincs olyan cucc körülöttem amit kidekoráltam volna..de tervbe van véve:D

SOk sikert,biztosan szép lesz!:)

És nincs mit, ha kéne még "szín" írj privátot nyugodtan:)

Rajzművészeti képzőnek is van némi előnye:D

2012. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Váó, dejó hogy ilyenre jársz :D Okés köszi. De amúgy elcsesztem, mert előzőleg vörös volt az ankh (a körülötte lévő fa meg fehérre volt festve), és ahogy ki akartam fehéríteni az ankh-ot, rózsaszín lett az is, meg körülötte minden... Szóval holnap vmi puha smirgli, aztán veszek csomó fehér temperát, meg akkor már lilát is és nem kell kevergetni, mert még mindig nem lett teljesen olyan, mint amilyet szerettem volna :(.
2012. aug. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!