Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik vannak a nevadai sivatagba...

Borsányi Martin kérdése:

Mik vannak a nevadai sivatagban valójában? (olyat is hallottam hogy hatalmas földalatti létesítmény és benne ufókat boncolnak)

Figyelt kérdés
nevada,létesítmény

2012. aug. 26. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Erre most milyen választ szeretnél? Gondolod, hogy innen ezt mi meg tudjuk állapítani, vagy van közöttünk olyan, aki dacolva mindennel és mindenkivel elárulja neked a titkot? Már ha van titok?

A titoknak az a természete, hogy nem tudunk róla. Illetve csak nagyon kevesen. Nekik nem titok. S néha előfordul, hogy elkottyantanak valamit, s a titok megszűnik titoknak lenne. Néha ő maga is megszűnik, s a titkot még nagyobb homály fogja körülvenni.

Ufókat biztosan nem boncolnak, mert az egy szerkezet. Földönkívülieket sem valószínű. Egyrészt, jelen ismereteik szerint nem lehetnek itt. Ha itt vannak, nem mind halott, s nem biztos, hogy szorgalmazzák a nyiszálásukat. Meg miért is tennénk ezt olyan rendszerességgel, hogy egy külön létesítmény kell hozzá? Jó, itt vannak, baleset érte valamelyiket. Nézzük meg mi van belül! Megnéztük. És? Ötven éve folyamatosan csak azt nézegetjük, mi van a hasában? Miért nem azt, mi jár a fejében? Ha már annyira biztos, hogy itt vannak, s annyira kíváncsiak vagyunk. Akkor miért nem azt vizsgálgatjuk, milyen ők akkor, amikor még élnek? Illetve hogy az élet csak olyan lehet-e, mint a mienk? Az értelem is hasonló, mint a miénk? Van-e lelkük? Nem spirituális értelemben gondolom. Éreznek-e örömöt, bánatot? Szoktak-e nevetni? (Jézusról hosszú-hosszú vita dúlt az egyházon belül, hogy nevetett-e.) Asszociációs képességekkel rendelkeznek-e? Stb. Engem jobban érdekel az eleven E.T., mint a holt.

2012. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
No, ha a válaszom nem volt helyes, akkor hol a korrekció? Magam is kíváncsi lennék rá. Ha valaki tudja a kérdésre a megkérdőjelezhetetlen választ, miért csak piros kezet nyom? Ezzel sem a kérdező nem lesz okosabb, sem a többi látogató.
2012. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést mert nekem más véleményem van az ügyről :D
2012. aug. 26. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. De itt nem a kérdező véleményére kíváncsi a publikum, hanem a kérdező szokta a többiek véleményét, tudását segítségül hívni.
2012. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Elolvastam mindent. Ezek szerint kedves kérdező:

– az ufó nem gép, hanem élőlény?

– a nevadaiaknak az a mániájuk, hogy évtizedeken át idegen lényeket trancsíroznak?

– az emberiség nem kíváncsi földönkívüli élőkre?


Az első beírás mely részével nem értesz egyet? Mi az amit vitatsz, másképpen gondolsz?

2012. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,hanem én hiszek a roswelli esetben is..és az 51-es körzet mítoszában is mivel ennyire őrizni a sivatag kellős közepén egy bázist kell hogy legyen ott valami hamár ennyi időt és pénzt forditanak csak védelemre!!! :D
2012. aug. 26. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor olvasd el a kérdésedet. Mik vannak ott valójában? Erre kaptál szerintem egy értelmes választ. Mellesleg még nem is mond igazán ellent a feltételezéseddel.
2012. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!