Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ilyen helyeken szendvicset...

Gáz ilyen helyeken szendvicset enni?

Figyelt kérdés
Általában ha megyek valahova viszek magammal kaját, mivel nem dob fel a pénz, és éhezni nem fogok. Beülős helyekre szoktunk menni, ahol persze fogyasztok, de csak kis italt. Mivel kajára se másra nincs nagyon pénzem, így ha megéhezem elkezdek enni a saját repertoáromból. A haverom azt mondja ez nagyon gáz. Persze ő tele van lóvéval. Szerintem nem az, senki miatt nem fogok éhezni.

2012. aug. 26. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
miért lenne gáz? nyugodtan egyél bárhol, szard le h más mit gondol
2012. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem gáz. Te sem örülnél, ha lenne egy éttermed és oda járnának enni a vendégek, de azt, amit ők hoznak. Hogy néz ez ki?? :D
2012. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is furcsa, pl beülsz egy kávézóba/bárba rendelsz vmit és előkapod a párizsis szendvicsedet? Nem csodálom hogy a barátod kellemetlenül érzi magát. Azt megértem hogy nem akarsz sokat költeni de én inkább otthon vagy út közben megenném és ott meg csak azt iszogatnám amit rendeltem.
2012. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell éhezz, de ha nincs lové étteremre akkor a padon egyél a parkban. Rendesek voltak, hogy nem tessékeltek ki.
2012. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

elvileg bunkóságnak számít

de ha másokkal ülsz be valahová, és a többiek fogyasztanak, akkor talán elmegy

de hát az utcán is lehet enni...

2012. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz! Bunkóság. Ugyanis amit te csinálsz, azt nem illik! Csak az ott vett élelmiszert illik megenni egy vendéglátó helyen.
2012. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a dolgozók képe előtt eszek.
2012. aug. 26. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Elbújsz a wc-ben?
2012. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 legion ***** válasza:
Hogy tudsz úgy enni,hogy nem a dolgozók képe előtt?Tán elfordulsz,mikor valamelyik arra megy,vagy eldugod a szendvicsed a gallérodban?Megértem,ha nincs pénzed,ismerős.De adj annyit egy helynek,hogy odafele,vagy visszafele eszed a sajátodat,ott pedig csak egy kávét,ha többre nem telik.
2013. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ott eszed meg a szendvicsed, az nagyon gáz! (ne haragudj a szóhasználatért, de pofátlanság.) Csak az ott vett ételt-italt illik elfogyasztani az adott vendéglátó helyen.
2013. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!