Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok, és engem...

12 éves lány vagyok, és engem nem érdekel se Skrillex, se Justin Bieber, se a többi. Undorodom a pop, disco, dupstep zenétől. Baj van velem?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha én nem hallgatok olyan zenét mint a többi korombeli lány? Én a Tankcsapdától gerjedek be. Gáz?
2012. aug. 26. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Az a gáz, ha érdekel vadidegen emberek véleménye az ízlésvilágodról.

Felőlünk aztán azt hallgatsz, amit akarsz. Nekünk nem "gáz".

2012. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, kis csaj legalább van jellemed nem mész a birkanyáj után, soha ne hallgas senkire csak azt tedd amit te szeretsz, én mikor annyi idős voltam min te Eddát. Pokolgépet hallgattam azt mondták hogy kinövöm meg hóbortos vagyok, persze, most 22 évesen Metallica Ac/Dc, meg Iron Maiden nélkül nemtudok élni rengeteg rock koncertem voltam, ezért mondim az izlès nem változik meg. "-:)
2012. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
okés, akkor ha én adom meg a nevem, válaszolsz és bejelösz fészen? ird meg. Ezt is megbeszélhetnénk fészen, régen hallgattam Tankcsapdát és a szöveg a fejembe égett , mi a szám címe? igyszól: fekete a hold az égen a félelem lovagol szaggat a szél és az éjfél ujra az uton ér valahol.
2012. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálsz úgy mintha beteg lennél? Te ezt szereted, mások meg mást. Ez ilyen egyszerű. Nincsen ezzel semmi baj. Nem hinném hogy bárki kötelez téged arra, hogy dzsásztin bíbőrt hallgass.
2012. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, nem vagy vele egyedül a világon. Ugyanis nem szeretheti mindenki ugyanazt. Nincs baj veled.

Egyébként én már nagyon unom ezeket a "gáz, hogy ezt meg azt hallgatok?" típusú kérdéseket. Most ha azt mondjuk, hogy gáz, akkor SP-t fogsz hallgatni? Erre meg mindig jön a válasz, hogy "nem érdekel, lesz.rom, mert kemény rokkercsajszi vagyok két k-val", de akkor meg mi a fenéért kérdezik meg, hogy gáz-e? Na mindegy.

A lényeg, hogy nem gáz, mert mindenki azt hallgat, ami tetszik neki és kész!

2012. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, csak a legtöbb veled egykorú más stílusú zenét hallgat, ettől te még nem lógsz ki a sorból, csak mást szeretsz mint a többiek. De hát ízlések és pofonok. Kinek ez tetszik, kinek az. Ne foglalkozz azzal, hogy mit szólnak a többiek.. ha valaki igazából kedvel, annak nem számít hogy te mit hallgatsz. Egyébként gratula, mert te nem hagyod megerőszakolni a füled a sok sz@rral. Jó úton haladsz.;)
2012. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is ugyan így vagyok de én hallgatok dupstepet
2012. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te különlegesnek tartod magad emiatt, és egyedinek.

Igen, szép dolog, hogy nem vagy modern... De ettől még nem leszel több és okosabb. Szánalmas, ahogy itt próbálod magad agyondícsértetni.

2012. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Atomnindzsa ***** válasza:
100%
Igen, baj van veled! Mégpedig az, hogy többnek akarsz tűnni másoknál, anélkül, hogy bármiiben jobb lennél, illetve dícséreteket vársz a zenei ízlésed miatt. Előbb beszélgetnék egy olyan lánnyal, aki Justin Biebert, vagy Skrillexet hallgat, mint veled, pedig én is rockzenét hallgatok. Gáz!
2012. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 happyday ***** válasza:
Nem gáz.
2012. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!