Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa a gyűjteményem? :D

Nagyon furcsa a gyűjteményem? :D

Figyelt kérdés

Van aki energiaitalos dobozokat gyűjt, van aki kártyapaklikat, van aki óvszeres papírokat, van aki ritka poharakat...


Nekem viszont újonnan az óvszerespapír gyűjteményem mellett lett egy füzetem, "Amiket soha többé nem akarok idiótáktól hallani" címmel. Ebbe én felírkálom szépen a címben szereplő kritériumnak megfelelő mondatokat. A tipikus idegesítő szituációkban elhangzóakat, mikor ezer forrás bizonyítja az igazadat, de a troll még mindig váltig állítja, hogy te egy hülye barom vagy, és neki van igaza. Vagy mikor a szubjektív magánvéleményed miatt szólnak be. Vagy hasonlók.


Ilyen mondatok pl:

- Ezzel csak saját magad égeted!

- Hülye vagy, nem lehet érteni amit mondasz!

- Csak nevetek rajtad!

- Akinek ez a zene/film/játék/könyv/akármi tetszik, az nem normális!


Tehát amik kinyírják az idegeimet, ha idiótáktól hallom.


Van valakinek hasonló gyűjteménye? :D


2012. aug. 26. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves lány vagy vagy az alatt, akkor normális, de egyébként gázabb vagy szerintem mint a mondatok. XD Ezzel csak magadat égeted. Csak nevetek rajtad. Akinek ez a gyűjtemény tetszik, az hülye! :D
2012. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok, ha nem lennék biztos benne hogy hülyéskedsz, egy jókora agyfaszt kaptam volna :DD
2012. aug. 26. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Affrancba. :D Néha engem is idegesítenek ezek a közhelyek, de csak akkor ha anyukám mondja vagy a tanárom.
2012. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!