Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hívjam meg vagy ne?

Hívjam meg vagy ne?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szülinapom,és a barátnőim jönnek pizsipartyra 5 ön leszünk.Anyum azt akarja hogy hívjam meg a barátnője lányát,de én nem akarom mivel nem vounk vele olyan jóba és akkor nem lesz olyan jó az este.De lehet jönnek ide anyu barátnőjéék holnap és akk elég ciki lesz hogy nem hívtam meg.Szerintetek?

2012. aug. 26. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ne. Nem hagynam h elrontsa az estét. Akarkellemetlen akar nem.

:)

(majd irj a vegkifejletrol)

2012. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te ismered, neked kell tudnod, hogy hatna a jelenléte. Ha nem lenne gond, hívd meg. Neki is jól esne a társaság, és lehet, hogy jó barátok lennétek. Ha viszont problémás valamilyen okból, akkor ezt mond meg anyudnak.
2012. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond el anyudnak , hogy mi a helyzet biztos megérti, mond , hogy a te szülinapod és nem minden nap van ilyen .. kérd , hogy ez csk a te napod lehessen , és azokkal tölthesd akikkel igazán szeretnéd...:)
2012. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meghívtam,annyira nem volt vészes,csendbe elüldögélt ://
2012. aug. 28. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!