Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi telefonszámok A múlt...

Külföldi telefonszámok A múlt hónapban és most is kaptam egy sms-t a +60103143063-as telefonszámról, és abban azt írták, hogy nyertem, és hívjam fel ezt a számot: +447035929597. Mik ezek a telefonszámok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik oldalra beírtad a telefonszámod és az. Ilyenkor vagy levonják a pénzt a telodrol vagy küldik hogy nyertél felhivod a számod és lehuzzák a kártyád.
2012. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az infót, csak azt nem értem, hogy hogyan történt. Telefonszámot cseréltem, és még nem volt 48 órás a kártya, amikor beleraktam a simkártyát a telefonba és használtam. Mondanom sem kell, hogy senki nem tudta a számot, és így küldték az sms-t. Ez akkor is kiverte a biztosítékot, utána meg kaptam a számlát, azon meg ilyen szolgáltatás, hogy telemix ct, vagy micsoda. Ez nem tudod micsoda véletlenül? Mert a neten nem találtam meg, de ha bemegyek a t-mobileba, nagyon rosszul járnak.:) Ja, és a neten nem szoktam megadni a számomat. Köszi a választ előre is.

2012. aug. 14. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, az első vagyok, énis utánanéztem interneten hogy mi is ez a telemix de énsetaláltam rola semmi olyat ami biztos szerintem menny be t-mobil-hoz és mondd el nekik.
2012. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Az lesz, bár nem tudom, hogy fognak e segíteni, mert a telefon nem az én nevemen van, hanem céges csomagban. De holnap megkeresem őket, mert nagyon zavar. Szia.
2012. aug. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!