Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ha az ember nehezen...

Mdani98 kérdése:

Normális ha az ember nehezen tud fogalmazni, keresi a szavakat, rossz a memóriája nem emlékszik mit tett kb 10 perccel azelőt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
amikor keveset ALSZIK ezt kihagytam ne haragudjatok tehát ez csak akkor van velem amikor keveset alszok és huzamosabb ideig sokáig fenn vagyok korán kelek
2012. aug. 26. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha semmiképp nem tudod megoldani a megfelelő alvást, ki kéne alakítanod egy kielégítő étrendet... hidd el, segítene. Jó minőségű szénhidrátokat tartalmazzon, a fehérje sem elhanyagolható, és sok-sok zöldség mellé.


Szedhetsz még vitaminokat is. Vannak egyébként igen jó cuccok, keress rá a gniko biloba nevűre. Annak a szedése a memóriára, meg amúgy a mentális egészségre elég jó hatással van.


Tapasztalatból mondom, szinte ugyan az a bajom mint neked :D

2012. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető , ha nem alszol, és enm minden megy úgy ahogyan kellene.. a fáradtság , kialvatlanság vonza maga után az ilyen bajokat.. nem tudsz koncentrálni,le lassul az idegrendszer...de probáld megoldani az alvást azért huzamosabb kialvatlanás miatt , akár nagyobb bajod is lehet..:)
2012. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés köszönöm szépen a válaszokat ma már korán fekszek:D
2012. aug. 27. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
rendben .., jól teszed:) előző:D
2012. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!