Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában milyen idö van...

Angliában milyen idö van általánosságban? Kb mint Magyarországon, vagy hüvösebb? A tél-nyár hidegebb mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
sokat esik.
2009. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem olyan nagy a hőingadozás. Télen nincs olyan hideg, mint nálunk, 0 fok alá szinte sose megy, hó nem esik; nyáron pedig nincs ilyen kánikula, ritka a 30 fok fölötti hőmérséklet.

És ha esetleg mégis hóesés van télen vagy nyáron kánikula, akkor megbénul az egész ország, mert annyira ritka esetek ezek, hogy senki sincs felkészülve erre.

2009. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy napon belül is nagy a változékonyság, kiderül-beborul,esik-süt, nem véletlenül beszélnek annyit az időjárásról. De az, hogy állandóan esik, az félreértés, Franciaországban nagyobb az éves csapadék, mint Angliában. Nyáron kellemes.
2009. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. júl. 26. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ősszel voltam három hétig (szept. vége, okt. eleje) Kellemes idő volt, talán egyszer esett az eső. :)

Mikor hazajöttem, itthon sokkal hidegebb volt már.

2009. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!