Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegesítő lakótársak, kollégiu...

Idegesítő lakótársak, kollégiumi szobatársak?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan azt gondolják majd, hogy mi közöm van hozzá majd. Lakok egy koliban melósként úgymond, itt főiskolások is laknak amikor suli van, szóval lakok már ebben az épületben lassan egy éve. Volt egy csávó, én rendeztem úgymond el, hogy ne legyen elküldve a koliból, mert már amúgy nem lettek volna helyek, de javasoltam a kolivezetőnek. Ő is dolgozik, kilenc hónapja egy közös helyiségben, külön szobában vagyunk. összejött egy csajjal, ő is dolgozik valahol. Már jópár hónapja szinte csak a csaj jön fel, sosincs az, hogy a srác lemenne, pedig most is egy emelettel lejebb lakik a csaj. kétnaponta 15 órázik a srác, este hazajön, hívja át a csajt, röhögcsélnek, zenégletnek, dugnak, ami áthallatszik. Annyira zsigerből már idegesít mikor átjön a csaj, hogy már engem zavar. Nem tagadom, most nincs melóm, de mikor volt akkor még zavaróbb volt főleg az áthallatszott kefélések miatt. Irigylem a csaj lakótársait, mert ők este így nyugodtan elvannak, senki nincs melettük, állandóan itt vannak. Ilyesmit hogy lehet peccegetni, hogy miért nem mennek le néha a csajhoz? Én nem hívnék fel, sőt nem is hívtam sosem főleg estére nőt fel. Ja, és elvileg nem komolyan járnak. vagyis igenis meg nem is. szóval szeretőt elviselni meg én sem lennék köteles. Vélemények?
2012. aug. 28. 17:46
 1/2 A kérdező kommentje:
ja, meg alig takarítja a közös zuhit meg alig mosogat, de ezek még el is mennének, csak ezek a csaj felhivogatásai már idegesítőek. minap is mennék ki és zuhanyzik a csaj...:S most én alkalmazkodjak állandóan? mikor amit tok megcsinálok, felhívom a figyelmét ha papirozni kell a kolifelé meg ilyenek... mert arra is lusta. jön azzal, hogy kivan égve a melótól. két pihinapjában fekszik, vagy hazamegy, de este a csaj már kopogtat mindig. :S
2012. aug. 28. 17:50
 2/2 A kérdező kommentje:
és úgy nézzétek a kérdést, hogy pár hónapja inkább füldugóval alszok, nehogy felkeljek még véletlen sem. tegnap is már halottam a csattogást. régebben meg nyögéseket... és frusztál...
2012. aug. 28. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!