Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyon lenéztek a...

Gyermekágyon lenéztek a csecsemősök és a szobatársak az igényességem miatt. Normális reakció ez?

Figyelt kérdés
Minden reggel sminkeltem, és este zuhany után krémeztem, testápolóztam. Ti nem?
2011. márc. 30. 14:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Netörődj velük. Én ugyan nem sminkeltem magam, de a testápolás nem maradt el.

Nem tudom mit takar nálad a smink, de pl a szememet az utolsó napokban már én is kihúztam.

2011. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem gáz, de miből gondolod, hogy lenéztek?Lehet, hogy csak féltékenyek voltak rád, hogy ilyen stramm vagy közvetlenül szülés után.Engem kibeszéltek rendszeresen a hátam mögött, vhányszor kitettem a lábam, velem persze kedvesek voltak, bezzeg a napi szinten járó 4 db pelenkát, amit reggelente kaptunk, rendszeresen lenyúlták...:P
2011. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
A sminkkészlet és a testápoló az én kórházi csomagomban is benne volt, de végül nem használtam. Császáros voltam, és annak is örültem, hogy élek, nemhogy sminkeljek és testápolózzak.
2011. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos ,hogy lenéztek, csak furcsállták, mármint a sminkelés dolgot gondolom, nekem eszembe se jutott olyan fáradt voltam:)) krémezni én is krémeztem mert száraz a bőröm, aznap húztam ki a szemem először amikor hazamentünk.Én igényesnek tartom magam, de tényleg eszembe se jutott sminkelni, én csak feküdtem, gyönyörködtem a babában, és aludtam:)
2011. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
Lenézni a másikat azért, mert máshogyan viselkedik, mint mi, tőlünk nem várt módon, az nem szép dolog. Ne törődj velük!
2011. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
58%
Csaszaros voltam a masodik babammal. Alig vartam, hogy leteljen az idő, és a fogamat összeszorítva felkeltem az agybol, zuhany, hajmosas, smink és úgy feküdtem vissza. El nem tudtam volna képzelni, hogy a latogatokat smink és zuhany nélkül fogadjam! Nekem is ez a természetes. És nem azért, mert smink nélkül banyarém vagyok, hanem mert ez hozza tartozik a női mivoltomhoz! Nyugi, szerintem irigység!
2011. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem is irigyek voltak. Hétköznaponként én is rakok fel egy kis alapozót a szemem köré,mert nagyon karikásak,egy kis spirál...és máris lendít a fejemen valamit. :)

Két gyereket szültem az elmúlt 7 évben,most készülöm világra hozni a 3. at. A kórházba nem sminkeltem,ez tény,de a mindennapos testápolózás..higiénia alap dolog volt.Nah és a hajam a fóbiám.Arra mindig odafigyelek.Nem szárítgatom be...de azért láttam olyanokat is a szüléseim alatt,akik még bent voltak hajat se mostak,nem hogy a fésűt elővették volna, vagy a fogkefét...és némelyiknek kedvem lett volna odadobni a Rexonámat,mert olyan szagosak voltak.

2011. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ritka, hogy sminkelnek a kórházban, de igazából örülj neki, hogy te így csináltad! Ez csak jót jelenthet, mert akkor valószínű jól érezted magad, és minden rendben volt.

Amúgy meg is szóltak? Vagy furcsán néztek rád?

Mert ha csak néztek, akkor azzal nincs semmi baj. Meglepődtek, ennyi, ne vedd komolyan. Ha viszont megszóltak, akkor az nem túl kedves dolog.

2011. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

bennem fel sem merült, hogy sminkeljek.

amúgy csak a szempillámat festem.


de ha "überbrutál" csillivillis sminket dobtál magadra, megértem, hogy furcsállták. sztem a mérték számít.


én nem néznék le ezért senkit, max furcsának találnám, hogy minek annyi smink, a kórházba. de ha le is néztek ezért, ne foglalkozz vele. ha annak is örültél volna, hogy pisilni tudsz, nyilván nem ezzel foglalkozol, így valószínűleg jól is érezted magad, ami nagyon jó :)

2011. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok.

krémezni én is krémeztem magam, de sztem azt a nők zöme szokott....

2011. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!