Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak...

Hogy mondjam el a páromnak hogy ez nagyon nem vicces? Eddig még nem bírta felfogni.

Figyelt kérdés
Szeretem párom,nincs is vele semmi baj. De van egy problémája,rettentő sokat szellent. Szerintem ez már nem egészséges,és nagyon büdös is. Egyáltalán nem zavartatja magát,bárhol bármikor,és azt hiszi hogy ezt mindenki olyan nagy poénnak hiszi mint ő. Már nagyon idegesít.
2009. júl. 26. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már "benne van" akkor visszatartani nemigen lehet és attól meg is fájdul az ember hasa.

Nem eszik sok puffasztó kaját? Lehet abból kellene visszavenni.


Itt olvashatsz róla:

[link]

2009. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ha bárhol kiadja magából, az bunkó dolog. Ha szélgörcse van, akkor addig vissza tudja tartani amig arrébb megy. Mindenkiből kikivánkozik időnként, ezzel nincs is semmi gond, de azért disztingválni tudni kell és adja meg már Neked és másoknak a tiszteletet, hogy nem ereget az orra alá. Változtasson az étrendjén és nagyon jó a puffadás ellen a borsmenta tea.
2009. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Pasiból van, látszik... Szerencsére az én párom nem szellent amikor én is bent vagyok, vagy akkor is csak halkan. Nálunk a böfögéssel vannak problémák, néha akkorát böfög, hogy beszakad a plafon, mire mondtam neki, hogy nem kellene erőltetni, szerencsére neki elsőre leesett.
2009. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elég fura természete van;pl nem iszik vízet,csak szénsavas üdítöket. Nem eszik levest,mert azzal nem tud jóllakni. Kivétel a gulyás. Mindég azzal jön hogy neki senki ne mondja meg,mikor és mitegyen.
2009. júl. 26. 21:47
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
hát nemtom, nekem eszembe nem jutna ha valakivel vagyok .......
2009. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Inkább egy nagy fing jöjjön ki mint a mentő.
2009. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szénsavasat iszik akkor nem csoda, lehet hogy cukorbeteg is, de nem tud róla. Én akkor finganék amikor eszik,hadd szokja. Talán látná hogy mekkora tuskóság!
2009. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez így van,de néha már annyira büdös van hogy azt hiszem be is csinált. Nem tudom rávenni hogy változtasson az étkezésein. Nagyon tud enni,pedig egyáltalán nem kövér.
2009. júl. 26. 21:57
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor megvan az oka a sűrű szellentésnek. Szénsavmentes ásványvizet igyon és kevésbé laktató kajákat egyen.Ebben Te is tudsz segíteni, nem vesztek szénsavas ásványvizet és könnyebb kajákat főzöl neki. Ami a modorát illeti, nyugodtan mond meg neki, hogy Te ezt gusztustalannak tartod és a minimális tiszteletet elváros Tőle. Ha intelligens párod van és szeret is Téged, akkor változtatni fog.
2009. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenképp szólj neki, mert egy idő után ez már tényleg undorító! Mondd meg tényleg, hogy ez nem vicces, meg lehet a barátai között ez marha nagy poén, de neked nem.


egy előző válaszoló

2009. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!