Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak...

Hogy mondjam el a páromnak hogy ez nagyon nem vicces? Eddig még nem bírta felfogni.

Figyelt kérdés
Szeretem párom,nincs is vele semmi baj. De van egy problémája,rettentő sokat szellent. Szerintem ez már nem egészséges,és nagyon büdös is. Egyáltalán nem zavartatja magát,bárhol bármikor,és azt hiszi hogy ezt mindenki olyan nagy poénnak hiszi mint ő. Már nagyon idegesít.
2009. júl. 26. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
-elvárod
2009. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vízet egyáltalán nem iszik,még szénsavast sem. Ha nem olyan kaját főzök amit nem szeret nem eszik. Nem balhézik miatta eszik szalonnát vagy amit talál.
2009. júl. 26. 22:14
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja és már akkor is ki jön belöle ha hajol,vagy gugol meg ilyesmi. Ez már valami betegség lehet?
2009. júl. 26. 22:24
 14/19 anonim ***** válasza:

Rokonlélek, hidd el, engem is idegesít, hogy anyám pasija DIREKT ezt csinálja, hogy nevessunk rajta, de nekem ez nagyon nem vicces!

Figyi, magyarázd meg neki, hogy ez téged nagyon idegesít, és hogy mennyire lejáratja magát ezzel.

2009. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem az anyám ilyen meg a nagyanyám is, tudom mennyire elviselhetetlen mikor kaja közben durrantanak egy nagyot és büdöset, na meg mikor mások előtt és vigyorognak rajta nekem ég a pofám helyettük. Beszélj vele erről komolyan, hogy ez mennyire gusztustalan és zavar téged, na meg orvoshoz sem ártana elmenni hogy megvizsgálja, biztosan van valami gond, ez nem normális.

Én is egészségtelen kajákon meg kólán élek már vagy 15 éve, mégsem durrogok...

2009. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Váló ok! Ezt a manust szereted?!!!!!
2009. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még jó hogy szeretem,amúgy egy imádnivaló fazon. Kenyérre lehet kenni. Ha emiatt hagynám el akkor már tuti nem szeretném,csak egy jó ok lenne.
2009. júl. 27. 15:55
 18/19 anonim válasza:
valószinüleg abban a hitben van h tényleg azt csinál amit akar és ebbe bele tartozi ka szellentés is..tudja h ez miatt nem fogod el hjagyni csak viszont a szellentésen kivül vann más el nem viselhető dolgok is amik egy idő után nagyon nagyon meg keseríthetik az életed.mondd meg neki konjkrétan ha nem hagyja abba lehet nem hiszi el de hanem hagyja abba te ezt már nem bírod és ne szóljj hozzá egy ideig talán észreveszi magát:D
2009. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
elég egy önnfejü ember lehet de tudja h te ez miatt nem fogod elhagyni sajnos.ha szereted így kell elfogadni vagy beszéljj vele h de komoylan.
2009. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!