Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és mozog egy...

15 éves vagyok, és mozog egy fogam, vajon lehet még tejfog?

Figyelt kérdés
27 fogam van jelenleg, egy csontfogat már kihúztak, mert fájt, az pótolhatatlan.Már régóta, kb 1-2 éve nem mozogtak a fogaim, ez lehet még tejfog, és nyugodtam kiszedhetem, vagy forduljak inkább orvoshoz?Már annyira mozog, hogy szerintem az orvos se tudna kezdeni valamit.Csak gondoltam arra is, hogy valami betegség, vagy ennyire gyengék a fogaim, hogy kihullnak az ételtől.Inkább olyanok válasza segítene, akik konyítanak hozzá valamit, de szeretném mindenki véleményét hallani.

2012. aug. 29. 14:23
 1/2 anonim válasza:
Mindenféleképp fordulj fogorvoshoz de azért még reménykedhetsz hogy tejfog.Öcsémnek olyan volt hogy a rágófogát húzták ki és csontfog volt de most kezd vissza nőni szóval minden megeshet.
2012. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én kb 13-14 környékén vesztettem el (fiu vok) az utolsó fogam az fájt rohadtul doki húzta ki tejfog volt sztem menj dokihoz ő tudja megmondani addig meg ne piszkáld amúgy
2012. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!