Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17-21 éves fiúk, nektek...

17-21 éves fiúk, nektek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Kék szem, szőkésbarna hullámos vállig érő haj. 164 cm magas, 65 kiló. Átlagosnál kicsit fehérebb bőr. Enyhe smink (alapozó, szemceruza, szempillaspirál, szájfény). Csendes, kicsit titokzatos, nem kezdeményező típus. De alapjában véve vidám és mosolygós.:)
2012. aug. 13. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én a vékonyabb lányokat szeretem(ne haragudj), és nem szeretem a szemceruzát, mert összenyomja a szemet, ami nem túl előnyös. Egy lánynak a bőrét szeretném érezni, nem az alapozójának az illataromáját. A szájfény meg ragad. Mivel én hangos vagyok és nagy szájú, így nem illene hozzám egy csendes lány, mert mindig csak visszafogna, és kellemetlenül érezném magam mellette.

Az én ízlésemnek te nem tetszenél.

19/F

2012. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, tetszene. De az a visszafogottság ne csússzon át unalmasba azért.

19/F

2012. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem.
2012. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2012. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 65 kiló kicsit sok, gondolom nem túl sportos vékony alkat, nem igazán tetszenek az ilyen "husibb" lányok. Kis sporttal jól néznének ki, de nem teszik mert lusták. A lustaság meg nem éppen jó tulajdonság.

Enyhe smink? Alapozó egyáltalán nem enyhe sminknek számít, hiszen olyan mint egy maszk, pont a valódi arcod nem látni tőle. Nagyon nem szép. A többi okés lenne.

2012. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali

Szerintem a leírtakból nem nézhetsz ki rosszúl. Egyébként férfi szemmel tényleg nem enyhe ennyi smink. El tudom képzelni ,hogy mi lenne a sok smink.


Engem kifejezetten vonzanak a csendes félénk lányok;)


21/f

2012. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!