Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha unatkozom?...

Mit csináljak, ha unatkozom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én vigyázok a kishúgomra, mert anyuéknak sok a dolguk a ház körül. De eközben én nagyon szoktam unatkozni. A kishúgom már 7 éves nem is kell rá nagyon vigyázni. Csak nem mehetek tőle sehova...Itthon meg már az összes könyvemet kiolvastam. A ház ragyog, kézműveskedni meg nem szeretek...Szóval, nehéz eset vagyok!! Aki tud írjon valamit!

Köszönöm előre is a válaszokat!

12/L



2012. aug. 29. 15:51
 1/3 anonim válasza:

Próbáltál már esetleg játszani a húgoddal???

(halgassatok együtt zenét-táncoljatok, kártya, társas, bekötött szemmel sminkelés)

Vegyél egy rubikkockát, vagy jojo-t, esetleg vicc könyvet, ezek néha segítenek, hosszabb távút én sem tudok.

2012. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyébként én meg a nővérem már egy egész filmkollekciót végignéztünk és tök jókat szoktunk kártyázni., bár én is szoktam unatkozni, ilyenkor olvasok , rajzolok. Ha szereted a könyveket akkor írj te is egyet , talán még nagy sikered lehet :) :) :)
2012. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! További tanácsokat is még fogadok! :)
2012. aug. 31. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!