Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letették a lantot az animax...

Letették a lantot az animax tulajdonosai?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre sűrűbben olvasom blogokon, facebookon, webeken azt az állítást, hogy az Animex csatorna lassan, de meg fog szűnni, azokból az okokból kifolyólag, hogy semmi újjal nem állnak elő, mert nincs keresetük. Ebből mi igaz? Kedvenc csatornám, nem szeretném, ha csak úgy megszűnne egyik napról a másikra.

2012. aug. 30. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs erről infóm, de ha jól tudom az animax az ilyen Naruto szerű animék mennek... azokat(ha tényleg megszűnik) meg tudod nézni on-line vagy torrentezel
2012. aug. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem szűnik meg egy csapásra, de az egyre valószínűbbnek látszik, hogy az anime műsorok valamikor szépen lassan eltünedeznek a műsorkínálatból. Ha lejárnak a jogok arra a kevés még műsoron lévő animére, akkor bizony lőttek a csatornának (gondolom). Vagy ha meg is marad, akkor se lesz már többé anime csatorna.


Viszont ez, hogy az animék helyett szélesebb körű szórakoztató műsorokat mutatnak, egy régebbi döntés. Már évekkel ezelőtt is úgy gondolták, hogy kizárólag animékből nem lehet kellően erős nézettséget fenntartani. Azonban akkoriban még volt pénz arra, hogy néhány új animét azért megvásároljanak. Most már erre sincs, ezért az AXN-ről hozzák át sorjába a már eleve meglévő, nem-anime műsorokat.


Eleve a reklámokból is látszik, hogy a csatorna nincs jó helyzetben. Minden reklámszünetben ugyanazt az egy árva Mondo magazinos reklámot nyomatják, ami elég siralmas.


Viszont biztosat sajnos senki sem tud mondani, ugyanis az Animaxosok szinte eltűntek. A weboldalukat sem frissítik, se a Facebook-jukat.

2012. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, az igaz, hogy dobtak át pár műsort, de azoknak 99%-ban nincs keresni valójuk ott. Szóval a verhetetlen banzukéra azt mondom oké, hozzátartozik a japán TV-be. Na de egy Acapella verseny, egy American Idoll? Jézusom ezt ne. o_o
2012. aug. 30. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez is a részét képezi a csatornatulajdonosok azon döntésének, hogy az Animaxot át kell alakítani egy általános ifjúsági csatornává. Mert csak animék vetítéséből nem lehet megélni.


Nemcsak nálunk, Magyarországon történt ez az Animax-szal. Néhány más országban, ahol egész nap sugároz a csatorna, már régebben abbahagyták az animék mutatását.

2012. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Több probléma miatt is egyre veszteségesebb lett és már reklámbevételük sincs. Így a csőd szélén állnak. Azonban be lett jegyezve egy közép-európai AXN Spin. Bár hírzárlat van, de világos, hogy új animés-ifjúsági TV-csatornát fognak indítani. Valószínűleg az AXN Sci-fi helyén.
2012. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én azt a hírt hallottam,(dtvnews.hu)hogy a Chello CE indítana egy C8 nevű csatornát -ami nem adna animéket- amelynek műsorideje este 8-tól, hajnal 2-ig tartana, így elképzelhető, hogy az Animax helyén lenne.
2013. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A C8 struktúrájáról nem lehet tudni. De az animés petíció áprilisban pont a Chello-hoz lett beadva. Így érdekes egybeesés és reménykedésra ad okot.
2013. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megfog szuni hála Istennek ez a vacak csatorna, épp ideje volt már.. január végéig fog még lenni csak :D
2013. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mint azt már sokan észrevettétek sajnos igaz volt a hír és megszűnt. Nem lett volna rossz csatorna,ha úgy fojtatják mint az elején. Akkoriban adták az animéket, és volt is nézettségük,de nem vették újra azokat az animéket,és az American idol meg a hasonló showműsorok senkit nem érdekeltek. Én sajnálom a csatornát,igaz már régen nem néztem én sem, de az elején rendszeres nézettségnövelő voltam. Remélem még lesz hasonló csatorna,akinek lesz pénze új animéket venni,mert szerintem van köztük pár kivételesen jó is,ami nem csak egyszerű mese.
2014. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!