Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hónapba letettek...

Hanyadik hónapba letettek terhesek a tea segítségével és hány hónap próbálkozás után?

Figyelt kérdés
tudom h nem ide kellett volna írni a kérdést de hátha itt több választ kapok tőletek ez lesz az első hónap teás próbálkozás és ezzel együtt 11 hónap sikertelenség :(
2012. jún. 5. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első.
2012. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem cickafark teával a 2.hónap és 5 hónap után. Drukkolok ám nektek nagyon!
2012. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én rendszertelen menzesz beállítására kezdtem inni. 2 hónap rendes menzesz után kezdtünk próbálkozni. Azonnal sikerült. Most 21 hetesek vagyunk.

Sok sikert! Szurkolok!

2012. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Én ezt a keveréket használtam, amikor már rendszeres volt a vérzésem:

200 g cickafark, 50g komló, 50 g édeskömény peteérésig,

majd 50 g apróbojtorján, 150 g palástfű, 100 g rozmaringlevél a következő menzeszig, vagy a 12. hétig...

2012. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is az első hónapban, 5 hónap sikertelenség után.
2012. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
olyan jó ilyett olvasni :) akkor már nekem sem kell sokat várni remélem,nem 1x tettem fel hasonló kérdést és eddig mindig ilyen válaszokat olvastam,vagyis szinte 3. hónapig mindenkinek sikerűlt babásodni,remélem én nem leszek kivétel :)
2012. jún. 5. 20:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a 3. teázós hónapban lettem terhes, így összességében a 11. próbálkozós hónapban. Persze én is elkeseredtem egy kicsit az első teás hónap sikertelensége után, de akkor írták nekem is, hogy idő kell, hogy hasson, és ne adjam fel! Hajrá nektek is, össze fog jönni, ne izgulj! :)
2012. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Második normális teázós hónap. Cickafark és palástfű volt nekem + szedtem a premenst. Mind a három így jött össze. :) Sok sikert nektek!
2012. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
December 10-én kezdtem inni a Fogamzás teakeveréket,január 5-én pozitív volt a tesztem! :)
2012. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
két év után 10kg fogyással
2012. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!