Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány napig kell fóliázni a...

Hány napig kell fóliázni a tetoválást?

Figyelt kérdés
Vagy csak éjszaka kell vagy,hogy van ez ? ma csináltattam és olvastam,hogy clarasept szappannal kell mosni de clarasept-derm nem jó helyette ? vagy elég ha csak a bebanthen krémmel kenem ?

2012. aug. 30. 22:13
 1/3 SzilKa ***** válasza:

3 napig kell fóliázni, naponta minimum 3x cseréld a fóliát. Clarasept szappanos lemosás után óvatos papírtörlős szárítás, majd nagyon vékonyan Bepanthen krém, aztán új fólia.


Nem próbáltam a Clarasept derm-et még, de ha azzal is le tudod mosni rendesen, akkor bajt nem csinálhatsz vele.

2012. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Hát Claraset-derm van itthon azért kérdeztem bőrfertőtlenítő van ráírva és ilyen fújos üvegbe van vagy,hogy írjam.. :)
2012. aug. 30. 22:33
 3/3 SzilKa ***** válasza:
100%
az a lényeg, hogy azzal, plusz egy kis vízzel le tudd mosni a friss tetkódról a nyálkás festékes, esetleg véres trutymót.
2012. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!