Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nálam sokkal...

Szofi18 kérdése:

Mit csináljak ha nálam sokkal fiatalabbakkal kell egy oszt. Ba járnom? (17 éves lány)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,elég sokat költözünk eddig 4 helyen laktunk ez az 5.,most azonban olyan messzire költöztünk,hogy még vonattal se tudok majd bejárni.Eddig nfó suliba jártam már 11. -es lennk de mivel itt nincs előkészitős suli újra kell kezdenem az egészet előről , mert még nem vagyok olyan képzett abban a szakmában amit itt lehet tanulni,nem tudom hogy fogom kibirni 9.esek között emléékszem milyenek voltak az osztálytársaim 9.-be,szerintetek be tudk illeszkedni??

2012. aug. 31. 00:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Az se baj ha nem válaszol senki,legalább kiírtam magambol ,senkinek nem merem mondani elég ciki,de nem volt más lehetőség
2012. aug. 31. 01:06
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem be fogsz tudni simán, ne adódj emiatt.
2012. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én őszintén sajnállak a kialakult helyzetért, hiszen egyáltalán nem miattad történt így. Sajnos készülj fel arra, hogy többen is előítéleteket vágnak hozzád, hogy biztos buktál és azért vagy még csak 9-es; egyetlen módszer, amivel visszavághatsz osztálytársaidnak, hogy rendesen tanulsz és bebizonyítod, hogy nem a butaságod miatt tartasz itt. Azért remélem, hogy az osztályban, illetve az iskolában akad majd jópár ember, aki megértő lesz veled szemben!


Sajnos párválasztás terén se lesz könnyű dolgod, ha az iskola falain belül próbálnál magadnak valakit találnál, részint a fentebb említett okok miatt, másrészről meg 2 év múlva már 20 éves leszel, de még mindig csak 3.-os, a férfiak meg a náluk idősebb nőknél általában nem mernek olyan bátran próbálkozni.


Azért sok sikert kívánok az új sulidhoz!

2012. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha jól értem szakközépbe fogsz járni, de lehet, hogy mehetnél egy sima gimibe is, ahol nem tanulsz szakmát, így nem lennél lemaradva a többiekhez képest, és nem kéne kilencedikbe járnod :) (bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam)
2012. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sz*r lehet neked... :/ De! 9.-esek, ők is most fognak először találkozni, ugyanúgy kell beilleszkedned, ahogy anno 9.-ben. Nem kell megtudniuk a korodat, csak ha már jóban vagytok, blabla. :) Remélem, azért jól fogod magad érezni köztük is, és ennek is van pozitív oldala. Több ideig lehetsz középiskolás, mint mások, nem kell olyan hamar felsőoktatásba menned. Másoknak milyen nehéz a ballagás, hogy ilyen hamar elrepültek az évek, neked lesz még plusz. Igaz, hogy hátrány, hiszen idősebb leszel, mire végzel, de legalább nem kell még az érettségivel bajlódnod. Én 20 leszek, mire elballagok (5 évesbe szeretnék menni, de évvesztes is vagyok).
2012. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ,biztos vagyok benne hogy mindegyik hasznosnak bizonyul majd ! :):))
2012. szept. 1. 19:12
 7/7 anonim válasza:

Szia!

szerintem ne aggódj emiatt

biztos lesz köztük egy érettebb, például én is most megyek 9.be szóval 15 leszek és ismerek jó pár nálam fiatalabbat.Itt van rögtön a szomszédom, aki 12-13 éves(nem tudom pontosan).nem túl jó tanuló, de nagyon jó fej és érett, nagyon jókat beszélgetünk, nem látszódik, hogy kisebb nálam.

amúgy szerintem nincs annyira túl sok különbség a 15 és 17 évesek közt.

Gondolj arra, hogy te leszel ott a különleges!

sok szerencsét!:)

2012. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!