Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A moderátorok erkölcsőszök,...

A moderátorok erkölcsőszök, vagy tán keresztények, vagy neoliberálisak vagy milyenek hogy ennyire szigorúak szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha ilyen kaliberű kérdéseket teszel fel, akkor szerintem nem csoda, hogy moderálják...
2012. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem leszek a kedvencük az tuti ezután tudom,de szerintem semmi olyat nem kérdeztem amiért törölni tudnák a kérdést a ,,ház'' szabályai szerint.
2012. aug. 31. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig úgy törlik a kérdéseim, hogy ráaggatják a "Nem felel meg a kérdeskiírás alapfeltételeinek". Normális indokot sosem tudnak rá adni, de mindig összegyűjtöm őket, és fogok majd egy nagy moderátorlejáratós hadjáratot indítani!
2012. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Volt, hogy törölték a válaszaimat. Amin felháborodtam, írtam nekik, és volt hogy kaptam rá választ, és utólag egyetértettem velük.
2012. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy most félreértenek,de én értük vagyok nem ellenük,szerintem inkább azt kéne bevezetni a totális cenzúra helyett hogy a sok helyesírás hibával meg az ékezet nélkül írott kérdéseket ne tegyék ki mert ezek még nagyobb felháborodást keltenek.
2012. aug. 31. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!