Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » WWE Cm punk miért lett ennyire...

WWE Cm punk miért lett ennyire egoista csak mert hell lett?

Figyelt kérdés
Én nagyon szerettem ó volt az egyik kedvencem közte meg Cena között nem tudtam dönteni de nagyon gonosz lett mindenkit cseszeget Cena-t is Ezért már megutáltam ...:/ Meg leszerja a rajongóit...

2012. szept. 1. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 heel lett nem hell.

2szerintem sokkal jobbn áll ez neki.,Cena unalmas csak a gyerekek miatt nem rufták még ki.

3. ugye tudok hogy előre megírt story az egész?

kb mint egy film vagy egy sorozat olyan,azért lett heel mert így több pénzt hoz ez jobban áll neki.

2012. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*rugták
2012. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi tudtam h valamit rosszul írtam köszi :)
2012. szept. 1. 01:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom...Én nekem a kedvencem Cena :D
2012. szept. 1. 01:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg Punk,ezért lehet elfogult is vagyok vele szemben:D
2012. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de nekem már a ses-es korszaka óta
2012. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Mert előre megírták és hogy Cena jófiút játsszon mint mindig!

Nekem Punk a kedvencem és nekem mind1 milyen heel vagy face az a lényeg hogy legyen benne!

2012. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is szeretem de már Cena-t egy picit jobban de régen pár héttel ezelőtt :D Mind a kettőt egyformán nagyon imádtam !:)
2012. szept. 4. 14:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan ő mint a műsorban. Nézz utána egy kicsit. Az interneten találsz róla videókat. Tök jó fej csak hát ez a szerepe amit el kell játszania úgyhogy ne utáld meg :)
2013. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leszarja a rajongóit? Te majom... Ez csak egy szerep.. Megútáltad, mert a kis szuperhős cena dat bántani merészelte? Mindjárt sírok veled te szegény :'( Még is hogy merik szegény cena -t bántani nem? Hisz ő a nagy hőőős ő a szuperszíííííííííííííííína... :D:D Ő mindig olyan kedves, aranyos, tehetségtelen kis f@sz aki csak fekszik a ringben... Ő az igazság lovagja aki megmenti a világot aki megveri a csúnya rossz gonosz (heel) embereket :'((
2013. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!