Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétfőtöl ujra suli, nem féltek?

Hétfőtöl ujra suli, nem féltek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Mégis, mitől kellene félni?

Nem véletlenül "izgulást" szerettél volna írni?

2012. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, én félek új suli új társaság, nehézkes beilleszkedés stb én nagyon félek tőle.
2012. szept. 1. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert én már szakmát fogok tanulni.
2012. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nagyon. Nem elég, hogy socially awkward vagyok, de még új osztályom is lesz. :D
2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondoljátok el, az antiszociális emberkéknek milyen nehéz lehet, na az félelem, és nagyon kemény dolog.
2012. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Félni nem félek, csak nem akarok visszaszokni arra, hogy már megint tanulni kell...

Amúgy igen, az "antiszoc" emberkéknek van okuk félni, tudom milyen érzés, régebben én is olyan voltam.

2012. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem félek,csak szar érzésem van,hogy már megint kezdődik a koránkelés meg a sok tanulás,meg minden ami ezzel jár.......
2012. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nálam nincs antiszociális ember,mégse féltem,most leszek végzős gimiben.

az osztálytársaim felével még soha nem is beszélte,a többivel se sokat,van akiről azt se tudom hogy hívják de leszarom :DD

2012. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szartok a szopatástól?

Nem kell, vicces lesz :D

2012. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én magától a suli kezdéstől nem félek, de attól hogy mi lesz ott na attól igen. Ugye végzős leszek és most lesz egy csomó macera. Nem beszélve az érettségiről sem így kb mindig tanulni fogunk szinte mert év végén úgy engedtek el minket haza a tanárok hogy nagyon pihenjük ki magunkat mert keményen fogunk tanulni és elég gyorsan mert haladnunk kell. Akkor nem is beszélve a szalagavatóról amire szintén próbálnunk kell lehetőleg minél hamarabb mert tavaly már erről is szó volt és hogy ne menjen a tanulás rovására erre suli után fog sor kerülni heti 2-3 alkalom így örülök ha este 7 re hazaérek mert messze lakok a sulitól. Kellhetek fel minden nap hajnali fél 5 kor mert 5 kor már indul a buszom, állítólag az órarendünk is elég húzós lesz szóval fogalmam sincs hogyan lesz. Meg persze az anyagiaktól is parázunk mert a szüleim nem állnak úgy anyagilag, én meg oké hogy egész nyáron dolgoztam és csak 3 napot nyaraltam haverokkal, de az a pénz úgy is elfog menni az egész év alatt és az sem biztos hogy elég lesz.

Nem tudom hogyan lesz ez így de tuti hogy szenvedés lesz ez az év.

Ja és persze most nagyon tanulnom kell mert ugye el kell döntenem azt is hogy hogyan tovább, meg nem ártana az érettségit jól megcsinálni sem, mellesleg fogalmam sincs még hogy hogyan tovább érettségi után, dolgozni úgyse mehetek el mert érettségivel esélytelen elhelyezkedni, így vagy kitanulok egy szakmát vagy keresek valami fősulit, de nem tudom még hogy mit. Akkor a barátnőm is itt van és félek hogy nem fogok tudni vele úgy foglalkozni mint eddig a sok dolog miatt. Én ettől tartok hogy egy perc szabad időm sem lesz majd.

2012. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!