Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem féltek egyedül aludni?

Ti nem féltek egyedül aludni?

Figyelt kérdés
Én már jó pár éve egyedül alszom és nem mindig de vannak olyan időszakok hogy félek..hangokat hallok mindig az ajtót ézem..izgulok..ti hogy vagytok ezzel?

2012. aug. 21. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolj be valami zajforrást, és akkor nem fogsz odafigyelni a többi zörejre.
2012. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is így vagyok vele. Amúgy szerintem csukd be az ajtódat, mert tényleg nagyon félelmetes úgy aludni, hogy kilátsz a folyosóra. Mostanában azt csinálom, hogy amíg teljesen ki nem merülök és már muszáj aludnom, addig rajzolok, gépezek olvasok. Ez olyan hajnali háromig jelent ébrenlétet. Utána nem okoz gondot az elalvás, pár perc alatt álomba merülök. Nem mondom, hogy egészséges, de ha van kedved, próbáld ki egyszer.
2012. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Zaj mellett aludni?:D öm.14 áves vagyok és lány..:D:D de most inkább nem élnék a lehetőséggel:D 3. Én is szoktam ezt csinálni..mikor fáradt vagyok könnyedén elalszom de mikor nem vagyok álmos órákat tudok forgolódni és akkor kezdek el parázni:)
2012. aug. 21. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy vagyok vele. Ha az asszony esti műszakra megy mindig átmegyek a szomszédasszonyhoz.
2012. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
De ha bármikor szükség lesz rám, nyugodtan szólj, a lehetőség mindig áll. Na meg más is áll, a gondolattól, de inkább hagyjuk XD 16/F
2012. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ma 12:41


gondolom jókat sakkoztok a szomszédasszonnyal:D

2012. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én 22 vagyok,de szoktam félni.:D

Elég sok horrort nézek,sosem tudom megállni,úgyhogy meg is értem.

Bekapcsolva hagyom a tv-t,de régebben volt éjjeli fény és az is jó volt.

Néha hülyeségekre gondolok és akkor általában minden kis zajra beparázok.Nincs mit tenni...

2012. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg az idegesít, ha nem egyedül alszom. Amikor nyaraltunk, a tesómmal aludtam:

1; Ő szuszogott, orrot fújt meg minden, akkor én nem tudtam aludni, meg idegesített.

2; Vagy pont ez volt és fordítva.

3; Meg ilyenkor utálom visszafogni magam akármilyen "hangoskodásban", mert tudom, hogy zavarom.


A legjobb, amikor teljesen csend van, egyedül vagyok otthon, nem kell más ajtócsapkodását, meg pofázását, csörömpölését hallgatnom.

2012. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg 29 éves vagyok, és én is utálok egyedül aludni. Szorongok, félek, nem tudok elaludni. Csak nálam érdekes módon ezeknek a félelmeknek nincs tárgya (tehát nem a kísértetektől, ufóktól, és hangokat sem hallok, csak úgy simán). Horrorfilmeket sem szoktam nézni, tehát biztos, hogy nem az lehet a baj... Nem tudom, van-e erre valami gyógymód, mert már nagyon utálom. Amikor a páromnak éjszakás hete van, az nekem is kész kínszenvedés, mert nem alszom ki magam, és egész héten úgy megyek dolgozni... :-( Már gondoltam rá, hogy ha legalább egy macskám volna, és az bent aludna a szobában, az talán segítene, de sajnos albérletben lakunk, nem lehet kisállatot tartani... :-(
2013. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!