Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beszélgetünk? (Komolyan...

Beszélgetünk? (Komolyan kérdezem, rendes válaszokat várok. )

Figyelt kérdés

Sok, nehéz probléma nyomaszt, de senki sincs, akinek mesélhetnék róluk. Nagyon szeretnék végre egy (vagy több) értelmes beszélgető partnert találni. Egyúttal persze, én is szívesen segítenék más embereken, ahogy csak tőlem telik.

Remélem írtok néhányan, mert nagyon számítok rátok.

Előre is köszönöm.

15/L


2012. szept. 2. 07:05
 1/7 anonim válasza:
Mi a problémád?
2012. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem leszek a szemetesládád :).
2012. szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem írhatsz ! 20f
2012. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1: Nem konkrétan egy dolog, hanem a „mindennapi” élet egyre súlyosabb terhei, amelyeket már nem tudok tovább egyedül cipelni. Talán mások sem, ezért tettem föl ezt a kérdést, lehetőséget kínálva ezzel a beszélgetésre. Nagyon köszönöm, hogy megtiszteltél a válaszoddal/kérdéseddel!


#2: Sajnálom, hogy félreértelmezted a kérdést, de még, ha meg is bántottál, én szívből remélem, hogy a továbbiakban is ilyen problémáktól mentes életet élvezhetsz, valamint, hogy talán empatikusabban fogsz más emberekhez állni. Szintén köszönöm, hogy időt fordítottál a válasz adásra.


#3: Köszönöm szépen, ez nagyon kedves tőled! Hamarosan jelentkezem.

2012. szept. 2. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello.


Szerintem mi nagyon jót fogunk beszélgetni :)

De csak ha te is akarod.

F

2012. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Nagyon örülök, ha így gondolod! Persze, szívesen beszélgetek veled is, szóval, ha úgy tartja kedved, írj nyugodtan! Köszönöm, hogy válaszoltál.
2012. szept. 2. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Írni fogok, de most délutén elkell mennem, de ma olyan 17:00 körül írni fogok :)


Köszi előre is :)

2012. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!