Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Windows7-ről letöröltem az...

Szabó Zoltán József kérdése:

Windows7-ről letöröltem az IE9-et, mert angol nyelvű volt, magyarul nem akart tudni. Az új IE9-et nem tudom telepíteni, mert azt írja: telepítve van, pedig töröltem. A programok között nincs, sehol sem találom, de újat nem telepíthetek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyan érted azt, hogy törölted? Telepített programot SOHA nem törlünk, hanem eltávolítunk. Törölni alkalmazást Macintoshon lehet. Azon nincs ez az idióta registry.

Én egy kukkot nem beszélek semmiféle nyelven, d hideglelést kapok minden magyar nyelvű programtól. Mi az, amit nem tudtál megfejteni az IE kifejezéseiből?

Én egy dolog miatt hagytam fent a gépen az IE-t. Honlapokat fabrikálok, s meg kell néznem abban is, hogyan néz ki.

Vedd elő a W7 telepítőjét és hibajavítás. Majd szedd le rendesen. (Vezérlőpult/Programok hozzáadása és eltávolítása/Windows szolgáltatások).

Ha a W7-ed angol, akkor miért pont az IE zavar? Nem értem ezt az egészet.

2012. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az IE9-et eltávolítottam, ahogy kell. De a w7 azt írja, hogy még van a gépen, pedig már nem lehet megtalálni. A w7 magyar nálam. Mivel én magyar ember vagyok, szeretem, ha minden program, amim csak a gépen van, magyar nyelvű. Hogy nézhetem meg pontosabban, hogy hol lehet még IE9 maradvány?
2012. szept. 2. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

A registryben. Ha a w7-ed magyar, hogyan került rá angol Internet Explorer? Lehet, a telepítés volt megerőszakolva?


Ez ugyan nem a megoldás, de ha elolvasod, talán előbbre kerülhetünk:

[link]

2012. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez egy buheránt w7. A registryben hogy találom, hol?
2012. szept. 2. 13:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, így csináltam. Ott csak IE7 volt, de a 9-et nem tudom feltenni.
2012. szept. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!