Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai tini lányok többsége...

A mai tini lányok többsége miért úgy gondolkozik hogyha egy srác rosszul néz ki akkor már esélytelen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
én nem így gondolkodom ^^
2009. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Én tini lány vagyok, s nem minden tini lány gondolkodik így. De mondjuk én igen. mindenkinek más az ízlése, és nekem a tipikus helyes pasik jönnek be. Aki számomra csúnya, az nem tetszik és nem szívesen járnék vele. ez van, így születtem. Van akinek más a csúnya, lehet hogy vki arra mondja azt hogy csúnya ami nekem tetszik. Példuál szerintem Beckham jól néz ki, de a töbi válaszolónak nem tetszik és valószínű hogy ezért lepontoz. ezért csak sajnálni tudom.
2009. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez ugyanúgy igaz a tini fiúkra is. Erről a kérdésről a KFT egy száma jut az eszembe: "Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták. Vagy ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem! Ki érti ezt? Ki érti ezt? Én nem!"

Van egy bizonyos része a populációnak, aki az ősi ösztön szerint a külcsínre ad, mint az állatvilágban. A legszebb tollú madárfiú jön be a madárcsajoknak, ha több udvarlójuk is akad.

Természetesen vannak olyanok is szép számmal, akinek az a fontos, hogy a másikkal jól érezzék magukat, lehessen jókat beszélgetni, nevetni, közös érdeklődés, ilyesmi.

Mellesleg az ilyen kérdést azok a fiúk (lányok) teszik fel általában, akik cseppet sem szívderítően néznek ki, esetleg még ápolatlanok is és ehhez mérten kinézik maguknak a suli bombázóját és megsértődnek, ha az "gőgösen" mással foglalkozik inkább.

Ritkaság, hogy átlagos külsejű, vagy kissé az alatti, ámde ápolt, vicces, jó dumájú srác ne találna magának párt, különösen akkor, ha egy hasonló kvalitású lánynál próbálkozik.

2009. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

A mai tini fiúk többsége miért úgy gondolkozik hogyha egy lány rosszul néz ki akkor már esélytelen?


Így helytállóbb a kérdés:)

2009. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

A kérdés feltevő fiú?Ugye fiú?

Már bocs,de a fiúk is pont ugyan ilyenek...Figyu,ha találkozol és 80-as évek beli szemüveges,ragyás csajjal sztem neked se tetszene.Igaz,a külső semmi,de azt látod meg elsőnek!

2009. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

azért gondolkoznak így , mert nem gondolkoznak. ilyen egyszerű a válasz :)

a nagy részük rettentő felszínes, és egyszerű, mint a faék. próbálj az értelmesebbik, értékesebb felükből válogatni.

2009. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:DDDDD köszi a lepontozást, nyissátok ki a szemeteket egy picit, és meglátjátok hogy igazam van. ja és én is voltam tinilány, és én is felszínes voltam...

ki lehet nőni :)

2009. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy komoly lány nem így gondolkodik, hanem eloszor megismeri a másikat és barátként kezeli, aztán alakul ki valami.

Olyan gerinctelen viselkedés az, hogy nem is ismerik egymást, de "járnak". Itt egy példa:

A multkor egy kisebb házi buliban voltam, az egyik barátnomnél volt a buli, a meghívottak kozott volt egy fiú is, aki mondjuk jól nézett ki, de nekem nem tetszik, nem az esetem... Az a tipikus tinibálvány kinézete van. A barátnom mindjárt mászott rá, csókolgatta, stb. stb.

Másnap már "jártak", de még nem is beszélgettek, csak annyit, hogy mennyire szeretik egymást, pedig nem is ismerik egymást. Nagy szégyen, hogy hova megy ez a mai fiatalság... Bár még én is fiatal vagyok, de tudok gondolkozni, de sajnos a tobbség nem :(

Ja, és a buli után eldonottem, hogy tobbet nem is találkozom veluk, olyan képmutatóak és divatolóak... ezt nekem túl magas felfogni!

2009. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mért?Mert bárki bármit mond,a legtöbb embernek igenis számít a külső,fiatal korban fokozottan!Kíváncsi lennék,te mikor mész oda egy csúnya lányhoz ismerkedni.Ha mégis ilyen vagy,minden elismerésem.De azért ne add fel a reményt,nem csak felszínes tinik vannak ám a világon!!!

Amúgy a második válaszolóval egyetértek.

18/l

2009. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert manapság csak a külső számít...
2009. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!