Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg minden ostoba lehet...

Tényleg minden ostoba lehet postás? Mi kell, ahhoz, hogy valaki postás legyen?

Figyelt kérdés
Nem akarok postás lenni, de az a tapasztalatom, hogy a postások gyengébb értelmi képességekkel rendelkeznek, mint más emberek. Nem azok, akik kihordják a küldeményeket, hanem azok, akik ülnek az üvegfal mögött.
2012. szept. 3. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Aki az üvegfalak mögött ül az ne számítsd postásnak, csak postai alkalmazott. egyébként érettségi a minimális elvárás.

osztom a nézetedet, sőt én még a polgármesteri hivatalok dolgozóit is a gyépések közé sorolnám.

2012. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyet értek, de ha már itt tartunk nézzük a parlamentet is :D
2012. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
ezzel is egyetértek
2012. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mi bajod a postásokkal?
2013. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ülj be az üvegfal mögé, viseld el az olyan "értelmeseket" mint te és utána oszd az észt!!!
2013. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, van valami problémád? Tudod az, amikor ötször el kell mondanom, hogy nem, nem kérek sem újságot, sem sorsjegyet, és nem fontos a legszebb bélyeget kiválasztani a levelemre, amikor húszan állnak mögöttem a sorban. És amikor közepes postakész borítékot kérek, akkor ne adjon sima fehéret, és majd én szólok, ha ajánlottan akarom küldeni.
2013. márc. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!