Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Decemberben tartandó szalagava...

Decemberben tartandó szalagavatónkra, osztálytánchoz keresnénk valakit aki betudna nekünk tanítani egy koreográfiát! Ajánlanátok olyat, aki fiatal, kreatív, türelmes és a lehetőségekhez mérten olcsón tudná vállalni?

Figyelt kérdés
(Nem baj, ha nincs az illetőnek végzettsége! ) Budapesten lenne rá szükségünk.

2012. szept. 4. 00:55
 1/4 anonim válasza:

Szia/Sziasztok!


Nekünk tavaly volt a szalagavatónk és hasonló igényekkel kerestünk valakit.

Az egyik osztálytársam részt vett még az előző évben egy szalagavatón, ahol az egyik osztálytánc kimagaslott a többi közül. Sikerült megtalálnunk azt a lányt, aki nekik betanította a táncot. Mosolygós, kedves, tele ötletekkel, én csak ajánlani tudom!!! :)

Minket háromszor tapsoltak vissza és utána elő kellett adnunk egy másik iskolai rendezvényen is, úgyhogy hatalmas sikerünk volt! :)

Ha gondolod írj nekem priviben és megadom a számát, de addig is itt az e-mail címe: rebeka_01@citromail.hu

2012. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam neki e-mailt, de valószínű hogy igényt fogok tartani a telefonszámára. :) Köszi szépen a segítséget! :)
2012. szept. 4. 14:36
 3/4 Herczeg Aurél válasza:
Én vállalom a koreo tanítást. Most a Nagy László Gimiben van két osztályom, nem ott vagytok ti is véletlenül? Nekik is ilyen korán lesz a szalagavatójuk :-)
2012. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, mi nem az a suli vagyunk. :) Már beszéltünk a lánnyal akit ajánlottak itt, és nagyon úgy néz ki, hogy igencsak jó választásnak bizonyul, de köszönjük azért az ajánlatot. :)
2012. szept. 9. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!