Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Chowderes plüssöt, figurát,...

Chowderes plüssöt, figurát, kulcstartót vagy bögrét hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

háát sztem ha most nevezünk a nyereményjátékra a cartoonnetwork.hu-n, abban lesz :D ajándékcsomag... könnyen lehet.


képzeld egyszer nyertem shaunt :))))))))) felhúzható volt :D

bnőm meg lászló táboros HÁLÓZSÁKOT és kulacsot... sztem akkor irigykedtem életemben legjobban....

még most is:(

2009. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :] Amúgy ha többször válaszolok a kérdésre, akkor nagyobb az esélye, hogy nyerek? :D
2009. júl. 29. 10:33
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja és most a kérdés a Totál Dráma Szigettel volt kapcsolatos. Ez azt jelenti, hogy csak ezzel a rajzfilmmel kapcsolatban nyerhetek dolgokat, vagy más rajzfilmekkel kapcsolatban is?
2009. júl. 29. 11:46
 4/16 anonim ***** válasza:

szerintem most bármivel, akkor írni szokták, ha egy rajzfilmre van kihegyezve :)

nem tudom, én mikor nyertem asszem kettőször válaszoltam... de olyan picisen kell írni, mintha nem lennénk ló tizensokévesek =D én anno azt a shaunosat vmi nagyon vicces szöveggel nyertem...:D

2009. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na akkor én már elcsesztem, mert ahoz a kérdéshez, hogy "Mit vinnél magaddal egy lakatlan szigetre és miért?" azt írtam, hogy vmi napelemes telefont, hogy tudjam tartani a kapcsolatot a szeretteimmel. :P Am megtaláltam és lehet Chowderes pukipárnát nyerni, szal arra hajtok. xD Remélem sikerül, bár nem hiszem, de azért jó lenne. :D
2009. júl. 31. 10:18
 6/16 anonim ***** válasza:

dee, sztem simán, ez kedves nagyon:)

pukipárna :DD dejó... tényleg milyen jó lenne... ha én nyerem meg kölcsönadom majd pár napra becsszó:D

huh izgi, remélem nyerünk

2009. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy. :D Am a barátomnak akartam megnyerni, ő is Chowder rajongó. :D Bár godolom elég sokan. :D Mellesleg lehet kicsit elnyűtten kapnád vissza. :P xD Elképzeltem, hogy Kimchi van a párnán rajta. :D Biztos aranyos lehet. Csak hát a játék utolsó 3-4 napjában kezdtem el jáűtszani, szal esléggé esélyes, hogy nem nyerem meg. :( Pláne ha van vmi megszállot gyerek aki minden nap 100 szaros kérdőívet kitölt. :D
2009. júl. 31. 20:24
 8/16 anonim ***** válasza:

:D

ááh simán nyerhetünk még :))

tényleg Kimchivel milyen jó lenne:Dd


én mondjuk pont ma azt álmodtam hogy kaptam egy mailt hogy nyertem....:( nem túl biztató....:(

2009. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát ha azt álmodtadm hogy nyertél, szerintem az bíztató. :D
2009. aug. 1. 16:01
 10/16 anonim ***** válasza:

jaaj egy 'nem' kimaradt..:D azt álmodtam, hogy nem az enyém lett az ajándék...:D:(

namajd ma igyekszem megnyerni álmomban!:D

22:22....kívánjunk:)

2009. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!