Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Afrikába, Nigériába azon...

Afrikába, Nigériába azon belül Abuja városba megyek dolgozni. Milyenek a körülmények?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nem mi megyünk oda.
2012. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyantol kérdezném aki már járt ott vagy legalább is tud valamit róla.
2012. szept. 4. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, ezt nem előtte kellett volna megtudakolnod? Elmész egy másik országba, másik kontinensre dolgozni, és előtte meg sem kérdezed, mennyiben más ott az élet, mint nálunk?


Szerintem attól kérdezd meg, akitől az állást kaptad. Ő nyilván tudja, hogy ahova mész, milyenek a körülmények. Budapesten sem mindegy, hogy a Józsefvárosban vagy a Belvárosban dolgozol. Még kerületen belül is lehet hatalmas az eltérés.

2012. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látom te elég futurisztikusan gondolkodsz. Elmondták hogy mi várható és a neten is utána néztem de gondoltam hátha valaki más is járt ott és megosztja a véleményét,tapasztalatát. Nem gondoltam hogy agyilag sérült mindenbe beleszóló tudálékos ember olyanra válaszol amihez nem tud értelmes választ adni. De látom van ilyen.
2012. szept. 4. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:

:-) Bocsáss meg nekem, amiért ilyen sérült vagyok. De hát ilyen a világ. Ha kinyitod az ablakot, a jóval bejön a rossz is. Akkor adok olyan választ, amire most azt hiszed, hogy jó és értelmes, de amikor ott leszel, semmi hasznát nem veszed.


Az ismerőseim, akik ott élnek, olyanokat mesélnek, hogy fehér ember inkább ne császkáljon egyedül az utcán. Áram csak annyi van, amennyit a saját kompresszorod megtermel. Egyébként minden van, ami egy világvárosban. Pl. tudsz vásárolni Milkát és Knorr leveskockát. És amerikai angolt beszélnek keverve a saját törzsi nyelvükkel, mindezt megfejelik egy nagyon erős afrikai akcentussal.

2012. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olvashatsz kommenteket amiket írtam, én már dolgoztam néhány évet Angliában, és nem lennék megsértődve ha egy ilyen kérdés kiírása után valaki kioktatna. egyébként abuja nigéria fővárosa, lehet hogy tudtad kedves kérdező, lehet hogy nem. közel egymillió lakosa van, szóval szerintem nem lehet rossz hely(a képek alapján amelyeket láttam a városról.) harmadiknál a pont, mondhatunk mi úgyis bármit, én a saját bőrömön tapasztaltam, milyen idegenben élni, dolgozni, menj ki, ne kérdezz senkit, mert úgyis csak Te magad tudod végül értékelni a dolgokat.
2012. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Na ugye hogy lehet normálisan is válaszolni.
2012. szept. 4. 19:11
 8/8 anonim válasza:

Párom odavalósi. :)

Nekem az ottani körülmények hááát...

Milyen munkát kaptál?

Szállodában fogsz lakni?

Írj privit! :-))

2012. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!