Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkát vállalnátok...

Milyen munkát vállalnátok kint Angliában?

Figyelt kérdés
úgy kb. 5éven belül ki szeretnék menni ott dolgozni,élni ez az álmom.És mivel gimnazista vagyok ezért még bármire kapós lennék ezért szeretném tudni hogy ott mi lehet a legkapósabb melo ami még évekig is keresendő lesz.most csak annyit tudok mondani hogy biosz,földrajz amit szeretek de semmiből se vagyok ügyetlen talán a magyar,kémia,német és a fizika ami nem a szívem csücske.köszi a válaszokat!a kérdéseitekre visszaírok
2012. szept. 4. 18:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát inkább a bioszt szeretem mint a föcit és igen nem az a vágyam :D sportmenedzer vagy fociedző szeretnék lenni de nem lehetek a tesi miatt meg..na szóval azok kilőve
2012. szept. 4. 20:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha Anglia az álmod... akkor először is jelentkezz cserediák programra egy angol középiskolába.


Esetleg tedd le az érettségit odakinn aztán egyenesen egy angol egyetemre menj.


Nincs értelme otthon diplomád szerezned, ha már most tudod, hogy Angliában fogsz élni.


Azzal meg ne takarózz, hogy nem elég jó az angolod. Tanuld éjjel nappal és az lesz. Ha ez az álmod, küzdj érte.


Ha meg már elvégezted itt az egyetemet, akkor már tudni fogod merre tovább és lesz is esélyed bármilyen munkára.

2012. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!