Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkát vállalnátok...

Milyen munkát vállalnátok kint Angliában?

Figyelt kérdés
úgy kb. 5éven belül ki szeretnék menni ott dolgozni,élni ez az álmom.És mivel gimnazista vagyok ezért még bármire kapós lennék ezért szeretném tudni hogy ott mi lehet a legkapósabb melo ami még évekig is keresendő lesz.most csak annyit tudok mondani hogy biosz,földrajz amit szeretek de semmiből se vagyok ügyetlen talán a magyar,kémia,német és a fizika ami nem a szívem csücske.köszi a válaszokat!a kérdéseitekre visszaírok
2012. szept. 4. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Végzettség és nyelvtudás nélkül takarítás, wc-tisztítás, árufeltöltés stb. Ha stabil (nem középfok meg hasonlók!) nyelvtudásod van, akkor eladó is lehetsz, esetleg pincér.

Ha biológiával vagy földrajzzal akarsz foglalkozni, akkor javaslom, hogy szerezz diplomát előtte.


U.I: Anglia - bár kis hazánkban a tejjel-mézzel folyó Kánaánként tekintenek rá - korántsem annyira szuper hely.

2012. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mérföldekkel jobb ott...
2012. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamiben jobb, valamiben nem. Léteznek sokkal jobb országok is.
2012. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és milyen diplomát ajánlanátok???:) amúgy meg voltam kinn 1hónapot Londonba 2hetet meg 2hetet egy Leeds melletti faluba...


OTT MARADT A SZIVEM FELE! úgyhogy ne is próbáljatok lebeszélni hogy nem jó hely :D

2012. szept. 4. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Válogass: [link]
2012. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
fúú hát ennyire még nem megy az english :D de azér köszi :)
2012. szept. 4. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Én hotelszobákat takarítok Londonban, 11 Fontért óránként:)
2012. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig ez nagyon alap. Mindenképp tanulj meg jól angolul, illetve szerezz valami diplomát. Ne úgy vidd tovább Magyarország hírnevét mint egy segédmunkás. ;)
2012. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:Dcsak most h mondjátok azt se tudom hogy hova menjek tovább? biosszal orvosira lehetne de oda hülye vagyok meg amúgy se mennék..ötlet?
2012. szept. 4. 19:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha a földrajz érdekel, akkor mehetnél geológiára/geofizikára, de ott sok a fizika, ugye. Amit az előző mondott, 11 font óránként, az nem rossz, de valamiért nem hiszem, hogy minden vágyad szobákat takarítani.
2012. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!