Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlenül káromkodtam egy...

Véletlenül káromkodtam egy órán, és büntetésből 50 csúnya szót kell összeszednem listába. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek, ahol van ilyen lista, vagy ha valaki fejből ír néhányat, megköszönném!

2012. szept. 4. 18:28
 1/9 anonim válasza:

Nézd meg ezt:

[link]

2012. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Az első vagyok!

Itt az oldal másképpen, itt könnyebb válogatnod :D

[link]

2012. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly?:D
2012. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
Miért mi bajod van???
2012. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem a valasszal van bajom hanem a kerdessel. komolyan ez a buntetes iskolaban? normalis az a tanar??
2012. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bocsika, elnéztem! Azt hittem a kérdező írta! Ne haragudj!!
2012. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a listát!


Másiknak meg, igen, normális, de a káromkodást nem bírja. Csak nem tudom, mit adhat, ha nem csinálom meg. Beír egy szaktanárit, hogy "Kisfia nem írt elég csúnya szót a füzetébe."? :D

2012. szept. 5. 07:20
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem fogsz semmit sem kapni, kisebb gondja is nagyobb ennél. Ha meg mégsem akkor elég hülye! :D
2012. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valóban elfelejtette, de azóta is hordozom magammal és gondolkozom, hogy mi lenne, ha valaki átnézné a füzetem... :)
2012. okt. 10. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!