Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt a cigányt is elítélitek...

Azt a cigányt is elítélitek aki nem lop, nem öl és kitűnő tanuló az osztályban a legjobb és a házuk sem csúnya sőőt. Gyönyörű, az anyja keresi neki a pénzt munkából és nem segélyekből él?

Figyelt kérdés
jól focizik, kézizik , kosarazik .. befogadnátok magyarnak vagy elítéletik ?
2012. júl. 20. 13:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
én az ilyet tisztelem, csak sajnos nagyon kevés ilyen cigány van
2012. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen először persze de ahogy tapasztalják hogy normális meg kedvelik de nem biztos hogy mindenki szereti az ilyen tökéletes jó foci kézi tanuló fajtákat főleg cigánnyal vegyítve én szerintem ki jönnék vele de ehhez tudnom kell a személyiségét is
2012. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ez igazából én vagyok.. és köszönöm , ezzel biztattok , hogy van miért élni .. mert már meguntam nagyon hogy mindenki : fúj ezek a rohadt cigányok dögöljenek meg , kiirtjuk Magyarországról az összes tetves cigányt..
2012. júl. 20. 13:48
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem a cigányokat ítélem el, hanem aki úgymond "cigányul viselkedik". Soha nem allítottam, hogy mindenki akinek sötétebb a bőre rossz lenne. Aki nem néz a sztereotípiák mögé, annak nem érdemes az elfogadására vágyni. Szóval az értelmesebbje elfogad a bőrszíntől függetlenül.
2012. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a legtöbben egy kalap alá veszik az összes cigányt , mert mindegyik cigány a szíve mélyén az .. én is az vagyok de a zenét is utálom ha meghallom valahol akkor szépen megkérem hogy kapcsolja ki ameddig én ott vagyok.. :)
2012. júl. 20. 13:59
 6/25 A kérdező kommentje:

[link]

ha gondoljátok nézzetek meg fb-n :)

2012. júl. 20. 14:05
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen cigányokkal semmi baj. Sőt, tényleg tiszteletre méltó, aki próbál normálisan élni, és próbál kitűnni, és elérni hogy ne vegyék egy kalap alá. Ilyen emberrel haverkodnék is, és nem tartanám gáznak esetleg hogy ha vele mászkálok az utcán, hogy látják hogy ő cigány.
2012. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ítélem... Olyan embereket ítélek el, akik okot adnak rá, mindegy, hogy cigány-e az illető, vagy nem.
2012. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
27%

Túl sokat ártottak már nekem a cigányok és a családomnak is Az összeset utálom olyan utálat van bennem hogy szavakban nem lehet kifejezni. De furcsa mód csak a cigányokkal vagyok így az összes többi rasszt természetes módon veszek szívesen ismerkedek külföldiekkel is.

Amúgy most aki a gyönyörű anyád vagy a házad? Értelmetlenül fogalmazol egy kis tanulás még rád fér... Gondolom a lóvári után nehéz megtanulni a MAGYAR nyelvet.

2012. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező itt igazából az a probléma,hogy a cigányok már 500 éve próbálnak beilleszkedni ,de nem megy nekik.Azokkal akik rendesen dolgoznak tanulnak stb SOSE lesz semmi probléma,mert ők az átlaghoz (vagy azon felül) tartoznak majd.Fog munkát találni mert vannak papirjai és dolgozik ergo pénzt keres.



Hidd el a magyar ember nem erőszakos (rengeteg népet befogadtunk jászok kunok svábok stb) nem azért akarja "kiirtani" a cigányt mert az barnabőrű,hanem mert fél tőle.


Szóval nem nem ítéljük el sőt valahogy hatnotok kellene a cigányokra ,hogy gondoplkozzanak máshogy.(Bár ez szerintem már lehetetlen:( )

2012. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!