Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az Usából rendelek egy...

Ha az Usából rendelek egy terméket, akkor mennyi posta költségre számíthatok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd azt a rendelésednél írni fogja, hogy mennyibe fog fájna a szállítás.
2012. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lesz 20000?Mert úgy aprózom ki a pénzt rá.
2012. szept. 4. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

20E? WTF


2-3 ezer forintnál nem lesz több!

2012. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem 5ezer körül lesz
2012. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit es honnan?

Nem mindegy!

Kuld el (ha akarod priviben) hogy mit akarsz rendelni es en megkerdezem neked mennyi a postakoltseg (itt elek USAban.)


Amugy sok amcsi online webaruhaz nem szallit Europaba. Ha az eBayrol veszed, ott sajnos nagyon sok hong kongi elado ugy reklamozza magat, hogy USAban van, kozben pedig nem is, es tobb mint egy honap mire a cucc megerkezik.


A postadij fugg a csomag meretetol es sulyatol. Illetve hogy kersz-e ra biztositast. (mindenkepp, igy elkerulheted, hogy a magyar posta 'lenyelje'...)


En mar adtam fel egy felsot a barinomnek az ev utolso heten es azt akartam, hgy az ujevi buliba fel tudja venni es majdnem 30 dollar volt express a ruha, amit kb. egy nagyobb boritekba be tudtam gyurni. (ehhez kepest peldaul egy level 1 dollar korul van...)


De adtam mar fel nagy dobozban posztert, ami nagyon konnyu volt, csak a meret volt nagy, kb. 15 dolcsiert es egy heten belul ott volt.


Szoval nehez ezt igy megmondani, hgy pontosan mennyi lesz.

2012. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!