Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van vmi jó látogatószámláló?

Van vmi jó látogatószámláló?

Figyelt kérdés
Nem kell olyan válasz, h google, mert ott már kerestem és nenm találtam olyat, amilyen kéne.

2012. szept. 4. 22:16
 1/4 2xSü ***** válasza:

Akkor bizonyára nem jó kulcsszót választottál, mert magának a Google-nek is van nagyon jó kis statisztika rendszere. Lásd: Google Analytics

Persze ez jóval komplexebb rendszer, de többek között méri a látogatók számát.


Ha olyat akarsz, ami az oldaladon is megjeleníti a látogatók számát, akkor nem tudom, hogy az Analytics rendszerében van-e erre egyszerű és univerzális mód. PHP-ben biztosan ki lehet nyerni a megfelelő API-n keresztül az információt.


A kérdés, hogy milyen lehetőségeid vannak, milyen oldalra kellene.


Persze vannak univerzális megoldások, mint pl. a [link] vagy magyar viszonylatban a [link] .


De hozzá kell tenni, hogy a látogatók számlálása nem egyszerű és nem is teljesen egzakt dolog, így vannak olyan rendszerek, amik nem éppen korrektül mérnek.

2012. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én eddig a Flag counter-t használtam, de csináltam 1 új oldalt az ucoz.hu-n, oda kitettem és előtte 3-an nézték meg az oldalt, és az oldalon startból volt 1, de az csak azt mutatta, h jelenleg hányan látogaták.

Szóval oda akarok kilyukadni, hogy az oldalon ami volt, mutatta, h rajtam kívül még 2-en, de a Flag counter ugyanúgy volt, mint előtte.

2012. szept. 5. 16:08
 3/4 2xSü ***** válasza:
Ha ki akarod tenni a számlálót, akkor szerintem használd a statcountert. Ha magad akarsz nézni ilyen-olyan statisztikákat, akkor a Google Analyticset ajánlom. De egyébként a kettő nem zárja ki egymást.
2012. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. szept. 6. 11:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!