Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha egy nő a babáját a Tesco előtt egy padon szoptassa meg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, természetes, csak azért amennyire lehet takarja magát
2012. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Természetes dolog pisilni és kakilni is, mégsem csináljuk nyilvánosan.

Természetes dolog a szoptatás, de nem a nyilvánosság előtt. Ahogy valaki írta: A szoptatás egy bensőséges dolog. Kapocs a baba és anyukája között. Nyugodtan, békésen kell szoptatni, és ezt otthon édes kettesben lehet csak megoldani. Nagyon zavaró, ha valaki az utcán intézi ezt a dolgot. Ha már természetes lesz hogy egy padon ülve szoptassunk, akkor természetes lesz egy buszon, hogy éppen mellettem szoptasson vagy egy étteremben ahová én nem azért megyek,hogy ilyet lássak.

Tessék ezt otthon megoldani vagy ha utazni kell pici gyerekkel akkor biztosítani neki cumisüvegből az ételt.

2012. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!