Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lehet ez a webshop?

Melyik lehet ez a webshop?

Figyelt kérdés
Nagyon régen rendeltem innen, már nem tudom mi volt a neve, de angliai webshopról van szó, valami olyasmi neve volt, hogy intersport, de nem az, sport ruházat, cipők, ilyesmik, de igazából mindent lehetett rendelni. Nagyon kéne...
2012. szept. 4. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?


[link]

2012. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem ez volt, de köszi, mert ez is nagyon jó :) Tegnap még késő éjjel megtaláltam azt amit kerestem, viszont teljesen átalakult, így az már nem is szimpatikus. Körülnézek itt :)
2012. szept. 5. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülök hogy segíthettem! :D

Amúgy csak simán beírtam a google-ba hogy england sport webshop és kidobott párat, ebben szerepelt a "sport" kifejezés. :)

2012. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D én is próbálkoztam vele, csak annyira rámentem arra, hogy tuti, hogy "i"-vel kezdődik, hogy mást meg sem néztem :D
2012. szept. 5. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!