Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami garancia, hogy nem...

Van valami garancia, hogy nem vernek át amikor utánvétellel rendelek valamit? (webshop, de nem valami ismert)

Figyelt kérdés
Szóval van egy egész normálisnak tűnő webshop, de csak webshopjuk van, szóval bolt az nincs. Elég gyorsan és korrekten reagált a csávó a rendelésre, de ugye ez semmire se garancia. Egy teljesen új szóval nem használt terméket rendelek. Hétfőn hozza a futár elméletileg. Még előtte ki akarom bontani a csomagot. Ha esetleg nem az lenne benne akkor mit tudok tenni?
2012. aug. 24. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tettem olyat, hogy a futár jelenlétében kinyitottam a csomagot, persze a szállító nem engedte, de akkor mondtam nem veszem át! Az volt mit kértem, kifizettem! Van olyan csomagküldő, aki kifejezetten kéri, nézd meg nem sérült-e a terméke!
2012. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt is írja a leírásaiban h nézzem meg, nem-e sérült, de kérdés h azt a csomagolásra vagy a termékre értik-e. Akkor én is ezt fogom bejátszani. Mivel h akkor valami jegyzőkönyvet lehet felvenni. Bár ez még mindig nem garancia arra h működni is fog. Mindegy megmondom a futárnak h csak akkor veszem át ha látom h megvan amit rendeltem és a garancia is benne van.
2012. aug. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!