Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pataky Attila és a földönkívül...

Pataky Attila és a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Gondolom olvastátok, vagy hallottátok, hogy "elvileg" Pataky Attilát egyszer elrabolták az ufók, így találkozott velük. Szerinte ők irányítanak, figyelnek minket.

Vajon igazat mond?


Én hiszek a földönkívüliek létezésében, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.

Sok videót is látni az interneten, ahol emberek mesélik el, hogy miféle kapcsolatuk volt egy földönkívülivel. Ők is igazat mondhatnak vagy csak simán kitaláció?


Anyám is mesélte, hogy kiskorában látott ufót, és én hiszek neki.


Ha léteznek, akkor szerintetek pozitívan fognak viselkedni velünk vagy negatívan?

És vajon mikor fogják felfedni magukat?


Szeretném ha normális válaszok érkeznének!


2012. szept. 5. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked még nem tűnt fel, hogy Pataki egy suttyó? Tiszetlem az edda munkásságát, de amit ez az ember művel az elmúlt 10 évben, az tiszta szégyen.

Rocker...

Vén kecske is...

UFO-s...

fideszes...

cigányzenész...

2012. szept. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igaz bizony, az utolsó szóig!
2012. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja és még magyar nóta énekes is...
2012. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!