Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt az emberek...

Miért csinálják ezt az emberek a HOOTERS lányokkal?

Figyelt kérdés
Olvasgattam cikkeket a hooters megnyitásáról az ott dolgozó lányokról.Általában ugye lehet az ilyen oldalakon kommentálni a dolgokat de ami megy a cikkeknél az komolyan mondom undorító és felháborító.Persze a véleményét mondja el mindenki nyugodtan de,hogy milyen suttyó emberek vannak az borzalom.A legtöbb embernek az a problémája,hogy minek nyílt egy ilyen nálunk is és miért nem inkább egy olyan hely ahol magyar kajákat lehet venni.Kérem szépen aki ilyet szeretne az menjen olyan helyre mert szerintem van ilyen nem is egy vagy főzzön otthon azt kész.Az is probléma,hogy miért vannak így felöltözve"húspiac" és a hasonló megjegyzések mennek.Kimegyek az utcára nap mint nap látok így felöltözve nőket kis rövid gatya kivágott felső szerintem teljesen mindennapos dolog.De rájuk már olvastam mondják az emberek "qrvás meló" meg "qrvák".Aki az utcán így jár az is qrva egyből vagy miért?Ott dolgoznak szerintem nem qrválkodnak,ha azt szerették volna akkor nem ide jelentkeznek.Szóval leszólják az emberek minek ez a hely,milyen qrvás az öltözetük,húspiac és akkor ezek után megjegyzéseket tesznek,hogy nincs is seggük de csúnyák milyen fejük van ilyeneket írnak.Miért kell így viselkedni egyáltalán nem értem!!!

2012. szept. 6. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarország Alaptörvénye


IX. cikk


(1) Mindenkinek joga van a véleménynyilvánítás szabadságához.

2012. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is leírtam ha elolvastad láthatod...-.-
2012. szept. 6. 10:28
 3/5 anonim válasza:
60%
Valszeg. minden nő tudja-tudta mikor jelentkezett hogy miféle munka ez, és mivel még pincérnőnek sem lehet a lányokat degradálni innentől....jah meg a legtöbb lány szexmunkás volt,meg lehet őket találni mindenféle szex masszázs egyéb oldalakon :) Az amerikai élet stílus Mo-on meg fog bukni mivel az embereknek nincs rá pénzük meg majd azért járnak be enni a tehetősebb férfiak hogy "munkát" ajánljanak a lányoknak :D Ez amcsiban is így megy :) Ezért.
2012. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%
Szerintem aki egy ilyen melóra jelentkezik, annak tűrnie kell a kritikát. Akárhol dolgozol, kapsz hideget-meleget. Személy szerint nem tartom a hooters lányokat k*rvának, de azért valljuk be, az étteremlánc nem titkoltan nagymellű, barátkozós lányokat vesz fel. Aki ennek tudatában jelentkezik, abban csak kell lennie valami magamutogatásnak. Akárki nem tud forrónaciban spanolni vadidegen emberekkel, akik a melleit bámulják. Az meg, hogy az utcán is van ilyen öltözet, nos, tény. Nyáron, 40 fokban. De akkor szép-csúnya, mindenki ilyenben nyomul, nem azért, hogy szexi legyen, hanem hogy ne rohadjon meg a 40 fokban. A kajában pedig szerintem az háborít fel sokakat, hogy az anyagköltséghez képest irreális áron adnak junkfood-ot a népnek, aki egyébként is elég elhízott.
2012. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
39%
mocskos amerikabol egy ujabb szenny! ez kell a hulye magyarnak! es azzal,hogy elmennek oda meg tamogatjak ezeket a fereg amcsikat!
2013. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!