Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lányokkal foglalkozik facebookon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kéne ezzel foglalkoznom, de már nagyon zavar..sokszor "belájkolja" más lányok olyan, és hasonló állapotait, hogy lájk és ez meg az lesz, meg a képeiket. lehet, hogy hülyeség ezzel foglalkoznom, de annyira idegesít, legtöbbször legszívesebben megtépném azokat a lányokat. a barátomnak nem mondtam soha pedig általában mindent megbeszélünk, régebben ha az exekről beszélgettünk, elmondta, hogy az övé milyen féltékeny, meg hisztis volt, és nem akarom, hogy rólam is ezt gondolja..mit tegyek?

17/L


2012. aug. 15. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lájkold te is más pasik képeit. Öröm és boldogság lesz mindkettőtöknek.
2012. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellett kitalálni ezt a fakbukkot...
2012. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerjük a barátodat... én mindenesetre megszoktam jegyezni neki, hogy én nem szoktam más pasik képeit lájkolni, mikor meglátom, hogy ő más lányokét lájkolgatja. csak sajnos nekik mindent szabad -.-
2012. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki h nem tetszik!!!! egyik legjobb barátom is ugyanezt csinálta... és mindig mondta nekem, hogy a barátnője mennyire féltékeny típus, nem volt a csajnak oka rá ugyan, de feleslegesen meg minek idegesítse az ember akit szeret? mondd h nem tetszik, és amúgyis gáz számodra is, hogy együtt vagytok, ő meg összevissza kacsintgat, ráadásul fészbúkon. beszélj vele:)
2012. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Tuti hogy azért csinálja mert nem akar leragadni nálad ha netán történik köztetek valami + kicsit féltékennyé akar tenni, mert jó érzés mindenkinek az, ha tudja hogy a másik féltékeny rá, mert akkor szereti...

De szerintem azokat a lányokat úgymond el akarja jutatni a best friends kategoriába, ahonnan előveszi öket ha köztetek nem alakul jól a dolog..

Ez személyes vélemény, de szerintem... E miatt van.

Csináld te is ezt, max 3 napig kb.. De rohamosan.. Nézd meg hogy reagál, ha sehogy, akkor állitsd le vagy beszéld meg vele, vagy amit épp kell..

2012. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: lehet emiatt van, mert a legjobb barátnőm ismeri a barátom egyik "legjobb lánybarátját" és tudja a jelszavát is facebookon, éshát mondta hogy szokott neki olyanokat írni, hogy milyen gyönyörű meg hogy látni akarja, és milyen jó volt látni őt..de ugyanakkor azt is kijelentette a beszélgetésben, hogy "te vagy a legjobb lánybarátom" szóval ezt megint nemtudom..
2012. aug. 15. 15:51
 7/9 anonim válasza:
100%

Én vagyok a legutobbi:

Ne légy naív... A barátod egy s*ggfej, már bocs...

Mi az, ha nem szemétség, mikor a párod másnak magyarázza, hogy milyen győnyőrű, meg hogy milyen jó barátjának tartja?

Noh ha még fiúnak mondaná, és kiderül hogy biszex vagy meleg.. Nem lenne gond, de így.. Hogy heteroszexuális, és egy lánynak mondja ezt miközbe barátnője van.. Szemétség, és attól hogy LEGJOBB LÁNYbarát -nak nevezte, nem jelenti azt hogy tényleg csak annyira tartja őt..

Őszintén? Ahányszor csak legjobb lánybarátnak neveztem egy lányt, az nekem tetszett és járni akartam vele... De legalább nem volt barátnőm, mert mikor valaki érdekel engem, addig senki más...

2012. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már vagy 3-4hete gondolkozom ezen, és én is úgy érzem, hogy igazad van, de nem tudom hogy mit csináljak..
2012. aug. 15. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Már megint a facebook...szánalmas hogy részévé vált az emberek életének, és mennyi veszekedésnek a generálója.

Nos én a te helyedben mindenképpen megmondanám neki a véleményemet.

2012. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!