Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet a visszatérő...

Divi98 kérdése:

Mit jelenthet a visszatérő személy az álmaimban?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire normális ez, de időnként (úgy 1-2 havonta) az álmaimban megjelenik egy személy. Még sose láttam, szóval nem lehet az, hogy tudat alatt róla fantáziálok vagy valami :D Mindig ugyan az a személy (fiú) de az álmok mindig változnak. És nem csak mondjuk a vidám álmaimban van benne, hanem minden félében... Volt olyan, amikor egy ember felakasztotta magát az álmomban, és ő szedte le.. oké kicsit hülyeség. Egyszer pedig eléggé sokáig nem álmodtam vele, vagy 3 hónapig, és egyszer csak hirtelen megjelent megint, és megkérdezte hogy hiányzott-e . És valahogy rájöttem, hogy álmodom, és ő meg mondta, hogy ja ez csak álom. Rémisztő volt :D Olvastam azt, hogy egyes "szellemek" (ez alatt az emberi lelket értem) tudnak álmokon keresztül vándorolni vagy valami ilyesmi, meg hogy álmunkban mi is tudunk más álmába beleférkőzni, de ez nekem még nem igazán ment. Szóval ki lehet ez a személy, vagy miért van az álmomban, és ti képesek vagytok más álmába "átlépni"? Trollkodók kíméljenek, előre is köszi a választ.

2012. szept. 6. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

ilyen nincs, amiről írsz, a szellemek, akik belépnek mások álmába...

az álmod a te tudattalanod kivetülése, telis tele szimbólumokkal, h ne értsük meg, ezért történnek benne fura, érthetetlen dolgok, vagy vannak benne ilyen személyek

lehet, h te vagy az a fiú, a te személyiség részed pl. nekem ez jutott eszembe, de lehet más is, ezt így nem lehet megfejteni, ehhez ismerni kellene téged, és az életkörülményeidet

2012. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelek, de nem hiszem, hogy az életkörülményeim befolyásolnák az álmom :) illetve, az elmúlt egy évben eléggé sokan akasztották fel maguk körülöttem, én legalábbis ezzel magyarázom, hogy miért álmodtam akasztott emberrel, de hogy az a fiú... nem, nem hiszem, hogy az én egyik részem :) most nem jövök azzal, hogy egyébként lány vagyok, de egyszerűen semmiben nem hasonlítunk... Hallottam olyat is, hogy azok álmodnak sokat ugyan azzal a személlyel (akit egyébként nem ismernek) akiknek nincsenek barátai. De nekem rengeteg van, egyszerűen olyan vagyok, hogy hamar barátkozok :) és az utolsó álmomban, amiben ő szerepelt megöleltem meg ilyenek O.o És azt se tudom mivel magyarázni, hogy még egy régebbi álmomban Barnabásnak hívták, de a tegnapiban már Ádámnak hívta valaki O.o Eléggé nagy hülyeség tudom..:/:D
2012. szept. 6. 14:29
 3/4 Craflen válasza:
nekem is van egy lány aki időnként vissza tér álmaimban valóságban nem ismerem. érdekes, hogy mihez lehet köze vagy valóban létező ember lehet-e nem tudom. Hajlamos vagyok elhinni, hogy létező személy lehet csak még soha nem találkoztam vele.
2017. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy hallottam, hogy álmainkban nem láthatunk olyan személyeket akikkel még sohasem találkoztunk. Az is megeshet hogy csak egy bevásárlóközpontban láttad és csak szimplán átsiklottál rajta, viszont az agyad megjegyezte. Szóval ha ez igaz akkor valószínűleg ez a fiu tényleg létezik..
2018. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!