Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi rá esély, hogy egyszer...

Mennyi rá esély, hogy egyszer a Meki vagy Burger King csődbe megy? Te jársz valamelyikbe?

Figyelt kérdés
Csak mert annyi ember jár oda,szerintem ezek a gyorséttermek örökre fennmaradnak,úgy látom még a válság se hat nagyon rájuk.Akkor meg mitől félnek annyira?Jól megy nekik,a dolgozóknak mégis olyan keveset fizetnek(egy dolgozó,aki minimálbért se kap)
2012. szept. 6. 20:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezzel persze nem azt akarom mondani,hogy szeretném,hogy csődbe menjenek,de annyira egy kizsákmányoló banda..
2012. szept. 6. 20:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esély rá, ha meg csődbe megy, akkor más néven újraindul. Még az sem rengeti meg őket, hogyha emberi ujjat találnak a chiliben, mint 2005-ben a Wendy's-ben. Nem járok. Már.
2012. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mennyi rá esély, hogy egyszer a Meki vagy Burger King csődbe megy?"


Az a vezetőségtől függ. De nagyon pici az esélye, egy totális csődhöz valamit nagyon el kéne baltázniuk.


"Te jársz valamelyikbe?"


Mekibe járok heti ötször-hatszor (van hogy hétszer) mivel ott dolgozom :D (de nem Magyarországon)


"úgy látom még a válság se hat nagyon rájuk.Akkor meg mitől félnek annyira?"


Emlékszem amikor a spanyol uborkabotrány volt 1-2 éve (tele volt vele a sajtó) és nálunk rengeteg kaját kértek akkoriban uborka nélkül. Mondhatja az ember hogy "ez csak uborka mint hozzávaló, ettől nem megy csődbe a Meki" de ez annak a jele volt hogy jöhetnek a cégen kívül álló okok (példának okáért járvány) amik miatt bármikor meginoghat az egész biznisz.

2012. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostanában tuti nem mennek csődbe, de ki tudja később mi lesz? Lehet jön egy idióta igazgató aki miatt majd csődbe mennek... Én nagyon ritkán járok, pár havonta, szeretem a mekis kaját, csak valahogy sosem jut magamtól eszembe hogy elmenjek. Általában akkor megyek, ha apáméknak eszükbe jut pl. mozi után vagy ilyenek.
2012. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinte semennyire. Már csak azért sem, mert rég halálra keresték magukat azok, akik, főleg aki ennek a legtetején áll - mert ugye például az étteremvezető sem étteremvezető, se tulajdon, ő csak bérli a nyamvadt helyet. Mégis nagyon nagyra van magával, szegény...


Nézd, nekem nem az a bajom hogy kizsákmányoló, hanem ahogy az emberrel bánnak. Igen, tapasztalat, pedig nem vagyok egy elveszett gyerek/ember. Mégis úgy beszéltek, olyan helyzetbe hoztak, szólhattam volna akárkinek, mint újonc (pontosabban mint ők régiek ellen) úgysem tudtam volna mit tenni... egy nyomorult banda, tisztelet a kivételnek.


A mekinek akkora haszna van, ráadásul szinte minden városban több meki is van, hogy kb. soha nem fog tönkremenni.

Egy igazgatóváltással elbaltázott dolog se fog, mert annyi pénz jön, fog jönni mindig is, ami az alapjában véve eladott dolgok miatt van, hogy ezt nem lehet úgy elrontani.

2012. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném a következő 20 évben
2012. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!