Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék munkátvállalni...

Hol tudnék munkátvállalni 15,5 évesen?

Figyelt kérdés
Néztem állásközvetítő oldalakat de nm találtam igazit, vki mutatna oldalakat ahol tudnék választani?
2012. szept. 6. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nézik a tizedeket, 15 éves vagy. Így csak szülői engedéllyel és tanszünetekben dolgozhatsz. Ha mondjuk nyáron már 16 éves vagy, akkor az őszi és tavaszi szünet 3-4 napjában és a téli szünet kb 7 napjában dolgozhatnál hivatalosan.


16 évtől pedig suli mellett is (ha bírod).

2012. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként ősszel leszek 16, és őszre,tére melót is vállalnék mert kell a pénz kocsira.
2012. szept. 6. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz, Tisztelt előző?


16 éve kort ha betöltöd - Kérdező -, akkor nyugodtan mehetsz ahogy csak bírod. Hidd el, a diákszövetkezetek nem fognak 7 napokra, és ilyen marhaságokra korlátozni... egyrészt nem érdekük, másrészt nincs joguk. Ahhoz viszont van, hogy akkor küldjenek majd dolgozni (ha regisztráltál, felvettek a munkára), amikor van hely. Arra viszont akárkit küldhetnek, akármikor.

Bár tapasztalatom szerint hipp-hopp nem csalnak be embereket, csakhogy a meglévők mellé legyenek "pót"emberek vagy hasonló, tehát ezzel nincs semmi gond.


14 éves korodtól szülői igazolással mehetsz, ezt kérd tőlük (adott diákszövetkezet), valamelyik szülő aláírja, visszaviszed, aztán mehet a dolog! :)

Nem tudom hol laksz, tekintve nem említed... de google-z, keress rá a diákszövetkezetekre, ha pesti vagy, akkor nagyon nagyon sokat kifog dobni, kb. 5-6 aktív van, akiknek irodájuk is van.

2012. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm a hasznos információkat, Pesten élek úgyhogy reménykedek benne, hogy lesz valamilyen munka őszre.
2012. szept. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!