Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az osztálytársai...

DubstepMan kérdése:

Mit tegyek ha az osztálytársaim a nagy göndör hajam miatt piszkálnak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Reggel mosd meg a hajad.
2012. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
vagy vasald ki :D
2012. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az embert mindig piszkálják valamivel. Ne foglalkozz felük. Amint felvállalod, hogy te ilyen vagy, neked ez így jó akkor fokozatosan abbahadják a piszkálást. Akkor majd kitalálnak mást! :)
2012. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt ti sem gondoljátok komolyan, hogy a másik ember kedvéért változtassa meg a kinézetét? Ilyen és kész! Lehet hogy jó áll neki, honnan tudjátok, hogy nem? A gyerekek meg mindenért piszkálják egymást. Most kell megtanulnod, hogy nem lehet a másik ember kedve kénye szerint alakítanod a külsődet, mert akkor megmondják a hajad hosszúságát, a színét, milyen ruhákba járkálj, stb.

Ki kell állni magadért, mert ha nem akkor más mondja meg milyen legyél, és az lehet, hogy neked nem fog tetszeni.

2012. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

így van.

ha csinálsz valamit a hajaddal utánna biztos kitalálnak mást amivel piszkálni fognak

2012. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
57%
legyél rá büszke!!! ;) benned pont ez a más, ez a különleges.. és SOHA.. ismétlem, SOHA senki kedvéért ne változz meg!! ;)nekem is ilyen kijelentést tett a múltkor egy bizonyos személy, hogy ki és hol az lényegtelen: menjek fodrászhoz mert borzalmas a hajam. elszomorodtam, elmentem fodrászhoz és 15 cm-t vágtak le a hajamból... ami a hátam közepéig ért.. egy hétig sírattam.. ne tedd! :)
2012. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vágd kopaszra:D amúgy azért piszkálnak,mert úgy látják meg lehet tenni veled,nem tartanak elég erős egyéniségnek!Változtass ezen
2012. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!