Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki KFC-ben dolgozik kasszáské...

Aki KFC-ben dolgozik kasszásként:mesélnétek 1-2 sztorit mikor értetlenkedett a vendég?

Figyelt kérdés
Én Burger King-be vagyok,de lehet szeretnék átmenni a KFC-be,mert ott egyszerűbbek a menük nem?Itt sokszor felhúznak mikor BigMac-et kérnek,meg egyéb mekis kaját.Kérik a skót menüt,ami lassan 10 hónapja nincs,és el kell mondani az extrayo ajánlatot,amibe 9 féle termék van,és sokszor nem értik.A KFC-be jobb dolgozni?
2012. szept. 7. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Extra-Yo esetén ott a kis kemény lap, azt odaadni, és vigye, nézegesse.

Egyébként én a mai napig nem tudom a lehetőségeket erre, tekintve van egy fix amit mindig megeszünk ha épp betérünk, aztán ennyi.


Én mekiben dolgoztam, de kasszába nem kerültem szerencsére. Tényleg, ezt most csak mellékesen: mennyire problémásabb/nehezebb (úgy általánosságban, mindent összevetve) kasszában lenni, mint konyhán?

Állítólag ritkaparasztok az emberek, a hiány pedig rendesen ellesz számolva, néha igazságtalanul is.


Lett volna lehetőségem KFC-be menni, de sajnos órarendem miatt nem tudok. :(

Aki pedig bigmeket kér Burger-ben, az egyenesen hülye, csak gratulálni tudok! :D

2012. szept. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen kis kemény lap??Nálunk olyan nincs,esetleg kupont tudok adni,de az nem Xtra-Yo.Régen ki volt rakva nagy táblára az Xtra-Yo,és csak rámutattam a vendégnek,de levették,hogy ne lássák,és inkább drágább menüket vegyenek.De ígyis viszik ugyanúgy,a mi dolgunkat meg csak megnehezítették.Hogy milyen kasszán?Borzalom!Ha nincs elég kasszás,és egy konyhást kiküldenek,mindig morog mindenki,senkise akar jönni.A kasszások idegroncsok.Érdekes,mert a KFC-ben konyhán voltam,ott meg mindenki kasszára akart menni.Szóval az én véleményem,hogy a KFC-ben jobb kasszázni,a Burger-be meg konyházni(itt egyszerűbb a szendvicseket csinálni,meg itt valahogy sosincs olyan kosz)A menük és különböző ajánlatok miatt viszont sokkal jobb a KFC szerintem,de mivel nem voltam kasszán,nem tudom,hogy itt mit tudnak szerencsétlenkedni a vendégek.Az biztos,hogy itt nincs annyi választék....
2012. szept. 7. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!