Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tesco...

Mi a véleményetek a Tesco önkiszolgáló kasszáiról?

Figyelt kérdés
Szerintem jó és rossz oldala is van.A jó az pl hogy a szlovákok nem tudnak euróval fizetni bele és nem is beszél tótul a gép,vége van immár a hangoskodó-kivagyiskodó euró sznobizmusnak meg a 2 tonnás bevásárlókocsikkal sem villognak mióta ilyen kasszák vannak.Hátránya hogy a gyengén látók,öregek számára nehézséget jelenthet.

2012. szept. 7. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Az elgondolás jó, a kivitelezés nagyon szar. Nem szoktam sokat vásárolni, de mindig legalább kétszer kell az ugribugri kasszásra várni, mindig kell valamihez. Nem mellékesen le is akarnak húzni vele, akciós termékek esetén először a teljes árat számlázza, és csak akkor vonja le a kedvezményt, ha visszalépsz és újra a fizetésre nyomsz.
2012. szept. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó tudni ezt az akciós témát.Mikor bemutatták hogy működik erről nem beszélt senki.Igaz éppen nem volt nálam akciós cucc.
2012. szept. 7. 01:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előnye, hogy lehet választani. :)


Valamivel lassabb, mintha a sima kasszánál lennél, de ha ott áll 2-3 ember, akkor már megérte időben.

Szeretek bankkártyával fizetni, itt meg nem kell kiadni a kezedből sem azt, sem a Klubkártyát, így nem felejtheted ott.

Kápé fizetést még nem próbáltam vele, inkább ki is hagynám.


Ha valami extra utalványt, vagy kupont használsz, ahhoz pénztárosi segédlet kell, így nemtriviális esetekben érdemes régi kasszához menni inkább.


Szlovákokkal semmi bajom, mondjuk ide a Pesti útra nem nagyon találnak el.


Az akciós megjegyzést meg nem értem, a régi kasszánál is csak a végén vonta le, a "kettőt fizet, úgyis ráfizet" jellegű akciók kedvezményét.

2012. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, épp ez az, első próbálkozásra nem vonja le a végén, csak másodjára... Az összesítőben sem jelenik meg, csak másodjára. Aki nem tudja, hogy kb mennyi lesz a vége, azt simán átverik, mert kifizeti az első, nagyobb összeget.
2012. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, még az első időkben vettem Sport szeletet ilyen "hármat fizet, ócsóbbért adjuk" akcióban, és nem volt vele gond.
2012. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hallottam még erről, hol van ilyen? Csak a pesti tescokban, vagy máshol is?
2012. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na megtaláltam Nagykanizsán miért is lenne??
2012. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt gond az akcióval, elsőre levonta. Nekem nagyon bejön, tök jól elszórakozom vele. Eddig még csak készpénzzel próbáltam, de nem volt vele semmi gond, elsőre bevette, és helyesen adott vissza.
2012. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, nekem egészen furcsa érzésem volt, amikor találkoztam velük. Kissé hasonlít a dolog némely futurisztikus filmben levő dologra... Olyan "embertelen" az egész. ( Még szerencse, hogy rendes pénztárakat is fenntartanak még az idegenkedők számára. )


Én is belátom viszont az előnyeit.


Apropó, és ilyen pontgyűjtős cuccokat, utalványokat, pontokat ez miért nem ad ki?

2012. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és jelentem, Szekszárdon is van ilyen szösz.
2012. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!